Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Álló porszívóm azonnal leáll...

Álló porszívóm azonnal leáll ahogy bekapcsolom. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Electrolux akkumlátoros álló porszívóm van.

Ahogy bekapcsolom, azonnal le is áll. Mint mikor felszívott valamit.

A kefét leszedtem, letakarítottam a hajszálaktól, belenéztem, nincs benne semmi.

A morzsa porszívó része magában működik, de a nagy porszívó leáll.

Mi lehet a baja?

Mit nézzek még meg?



2021. aug. 13. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Hívnám a szervizt, és elmondanám mi a problémám.
2021. aug. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Az fog történni ha nem tudom megoldani, mert még garanciás.

Csak feleslegesen nem akarom hívni.

2021. aug. 13. 10:48
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Valószínűleg akku probléma.
2021. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

"Mit nézzek még meg?"

Hogy megvan-e a garancia papír.

2021. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Utálom az ilyen okoskodó senkiháziakat... Nyilván megnézi otthon előbb, hátha valami egyszerű hibája van amit meg tud oldani, és nem kell hetekig nélkülöznie valamit, amit amúgy használna. Életképtelen balfaszok vagytok.
2021. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
"Utálom az ilyen okoskodó senkiháziakat... " Én meg a magadfajta tahóktól vagyok rosszul . Garanciás terméket a sima tisztán tartáson kívül nem piszkálunk, szervizbe viszünk hogy ne bukjuk a garanciát. Ez alap surmókám.
2021. aug. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem akku probléma, mert az a morzsa porszívó részén van, és az működik rendesen.


Nem akarom piszkálni, csak olyan apró ötletekre gondoltam, mint hogy abszurd példa...pörgessem meg a kefe hengerét mert be lehet ragadva :D vagy a csövének az oldalára is lehet ragadva valami...ilyen apróságokra.

2021. aug. 13. 11:43
 8/11 anonim ***** válasza:
A kefe leállása miatt nem kapcsolna ki a gép. Ha a csőben lenne valami szintén nem okozna leállást.
2021. aug. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

Amikor felszívott egy zoknit (tehát valószínűleg lefogta a kefét, és a cső elejében is benne volt már) akkor is pont így állt le.

2021. aug. 13. 12:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Most is felszivott valamit, nézd meg.
2021. aug. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!