Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » SAMSUNG DV70M5220QW hőszivatty...

Aluse kérdése:

SAMSUNG DV70M5220QW hőszivattyús szárítógép szárítás foka (DRY LEVEL) gombja miért nem működik?

Figyelt kérdés
A mai nap során bele lett téve húgom által kicsit nagyobb adag, mint 7 kiló. Annyit bírna el eleve max. a gép. Gyorsan szerette volna megszárítani, ezért tekergettük, hogy melyik program mennyi idő alatt szárítaná meg. Eleve Cotton-on van, ami ugye 2 óra 30 perces program és három fokozat között lehet választani a szárítást. Mi mindig a legmagasabb fokozaton szárítottunk, mert a közepes nem szárítja meg teljesen. Viszont miután ki lett mosva húgom adagja, és új adag szárítani valót akartunk berakni, hiába nyomjuk a DRY LEVEL gombot, hogy a legmagasabb fokozatra állítsuk, nem történik semmi. Megnéztük a használati kézikönyvet is, de az sem ír semmit, hogy ilyenkor mi a teendő. Valakinél volt már ilyen? Mit lehet ilyenkor tenni? Gondoltam arra, hogy áramtalanítom a gépet, hátha újbóli bedugásnál visszaáll a "gyári beállításokra", de még nem mertem megtenni. Köszönöm szépen a válaszokat!

2021. okt. 10. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Szàrítàs foka 1000fok!

A gomg azèrt nem indul be nert egy bóvli kínai!

2021. okt. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Több oka lehet, a modern gépek érzékelik, hogy mekkora töltet van benneük, valószínűleg a túlterhelés miatt nem engedi, mert akkor nem tud hatékonyan szárítani, ezért nem is enged más opciót, csak a legkevésbé hatékonyat.
2021. okt. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk van amikor 2000 fokon izzik nekem de az màr eszmèletlen szèpen szàrít. Hàt a gombot meg a francba dobd ki nem kell az oda!
2021. okt. 11. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam, hogy túl sok lehetett a ruha, ezért megpróbáltam beállítani úgy is a programot, hogy nem volt a gépben semmi, teljesen üres volt. De sajnos a gomb semmit nem csinál. Valószínűleg érzékelő probléma lehet 🤔
2021. okt. 11. 06:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!