Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mosogatógépet érdemes olyannak...

Mosogatógépet érdemes olyannak venni aki nem tálalta meg a társát?

Figyelt kérdés
2021. okt. 18. 17:23
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Egyedül lakok, nem főzök, napi 2 poharat, 2 tányért és pár darab evő eszközt használok
2021. okt. 18. 17:24
 2/19 anonim válasza:
56%

Mi van?


Mosogatógépet érdemes venni. Pont. A rohadás jöjjön az összes qrva edényre, a fąsznak sincs kedve mosogatni meg rakosgatni a redvás edényt. Akinek van helye és pénze mosogatógépre, vegyen egyet. Az élet rövid, kár erre pazarolni.

2021. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
2 perc alatt elmosogatok. Azért gondolkodok rajta mert olvastam jóval kevesebb vizet használ mint az ember ha kézzel mosogat. De kérdés akkor is ha ennyire minimális mosogatni való kerül bele?
2021. okt. 18. 17:28
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Nekünk sosem volt mosogatógépünk, nem is tudnánk apró konyhában hova tenni. Mégsem volt sosem gond ebből.
2021. okt. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%
Én egyedül vagyok. Abba gyűjtöm a mosatlan cuccokat, majd heti 1x beindítom...
2021. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
És nem büdös 1 idő után?
2021. okt. 18. 17:39
 7/19 anonim ***** válasza:
76%
Én szingli lány vagyok, és soha nem használtam még a mosogatógépet (a lakás előző tulajdonosa hagyta itt, nem én szereltettem be). Az a baj vele, hogy mire teleraknám annyira, hogy érdemes legyen elindítani, minden belerohad. Vagy akkor eleve tisztán kell belepakolni az edényeket, ez esetben viszont azzal a mozdulattal már el is mosom őket rendesen.
2021. okt. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
16%

A mosogatógép akkor éri meg, ha baromi sok mosatlan generálódik. Nekem a barátnőm kettős mosatlan edény mennyisége sem szavatolja a mosogatógép beszerzését.


Más lesz valszeg, majd ha lesz pár gyerek, de egyelőre feleslegesnek tartjuk.


Agglegény koromban meg eszembe se jutott a mosogatógép.

2021. okt. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
70%
De nem muszáj hatalmas gépet venni. Vannak már egészen kicsik is, szerintem nézz azért szét a piacon
2021. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
17%
Minek az, ahhoz teljesen felesleges.
2021. okt. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!