Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Somat, Finish, Jar vagy...

Somat, Finish, Jar vagy melyik mosogatógép tabi/folyadékot érdemes venni?

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 20:46
 1/8 anonim válasza:
50%

Én a Somat-ot használom már 4-5 Éve és nem csalodtam... CSAK A SOMAT...

Somat somat f@szomat.

2020. máj. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szemcsés, adagolható formájút vegyél, mert akkor a szennyeződésnek megfelelő mennyiségeket tudsz adagolni.
2020. máj. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kemény tabletták nem oldódnak rendesen már a víztakarékos gépekben. A Jar pedig nekem nagyon habzik, a program végén fehér porréteg van a gép alján.


Somat gélt vagy a Dm-ben kapható sajátmárkás mosogatóport használom. Nekem ezek váltak csak be.

2020. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Plusz egy szavazat a sajátmárkás mosogatóporra!

Én a Müllerben veszem a Blink mosogatóprt, talán 1200 ft és 100 adagos. De nálunk biztosan tovább tart, mert ha kevés vagy nem túl koszos tányérok vannak, kevesebbet teszek avgépbe. Tehát egy mosogatás így kb 10 ft.

2020. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Két hónapja van mosogatógépünk, így nincs hosszú évek tapasztalata mögöttem,de jutottam következtetésre. Először Jar kapszulát használtam, de úgy vettem észre hogy az opálüveg tányérjainkat mintha karcolta volna. Olvastam, hogy a folyékony jobb ebből a szempontból. Akkor vettem Finish folyékony mosogatószert és hozzá a saját öblítőjét. Koszosságtól függően én adagolom a mennyiséget. 40 fokon is tisztán veszek ki mindent. Nekem bevált. De szerintem gépfüggő is, hogy kinek mi.
2020. máj. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kapszulák valóban “opálosítanak” vagy nem is tudom minek nevezzem. Rengeteget kipróbáltam, de egyik sem volt megnyerő. Egyedül a folyékony verziók jöttek be. Kipróbáltam, hogy ha nem zsíros-koszos edényeket, poharakat teszek bele, csak az ajánlott mennyiség félt teszem a gépbe. Ugyanúgy ragyogó tiszta lett minden. Pl. a Jar kapszulával ezt nem tudom megtenni.
2020. máj. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem legjobban a Jar, zselé jellegű, többszínű kapszulája jött be a legjobban, mellé a Finish öblítője. Üvegpoharak nagyon szépen csillognak. Egyedül egy fajta pohárszettem van ami beopálosodott, ez valami gyengébb üveg lehet. Azt vettem észre, hogy a vízlágyító sóban is van különbség, mert van egy régi alumínium merőkanalam, az a Lidl-ben kapható sótól matt, érdes lesz. A Tescoban kapható Experttől meg olyan fényes lett mint egy új.
2020. máj. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

10 éve kapszula van, sose volt opálos semmi.

Most jó ideje Sunlight-ot használunk, mert ennek van a legjobb illata.

2020. máj. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!