Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Xiaomi robotporszivoval nem...

Xiaomi robotporszivoval nem lehet csak egy szobát kitakaríttatni?

Figyelt kérdés
Mi Robot Vacuum Mop Pro van meg nekem, és lehet neki megadni egy pontot vagy egy zónát, de nem értem miért lehet a térképen a szobákat megadni, ha nem tudom megkérni arra, hogy csak egy szobát porszívózzon vagy mosson fel?

2021. nov. 5. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Még lehet adni
2021. nov. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Segítek nekem angolul van de így kell

Room - szoba

Oda nyomod az újjad majd a szobára


Majd van a padlokefes rajz mellé írva hogy clean magyarul tisztítás vagy hasonló lesz. Megnyomod és kész

2021. nov. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hol van az az ikon hogy Room?

Nekem lent jobb oldalt egy Start bal oldalt egy Dock. Fent a térkép mellett pedig egy gombostű és egy zóna ikon.

Ha rákattintok a szoba nevére akkor kipipálja, majd a start gombra, de ekkor előről kezdi a feltérképezést és kimegy a szobából.

Szoval szeretném hogy az elmentett terkepen dolgozzon

2021. nov. 5. 13:04
 4/12 A kérdező kommentje:

Képernyőkép

[link]

2021. nov. 5. 13:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem így néz ki. Mondjuk roborockjaim vannak de a mop pro ami a haveromnak van ugyanolyan, tehát elvileg jónak kéne lennie.
2021. nov. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A vacuum settingsben a save map be van kapcsolva ?
2021. nov. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

természetesen be van kapcsolva hiszen ezért tudtam elnevezni a szobákat. A haverod is a xiaomi home appot használja?

nem értem hogy elmentett térkép esetén miért kell minden egyes alkalommal újra feltérképeznie a robotnak a lakást...

2021. nov. 5. 15:54
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

Ha el van mentve akkor nem kell újra feltérképeznie.


Neki még a mi home van abból is egy régebbi mert azzal lehet a tokent kiszedni azért tudom mert én csináltam. O azóta az appot nem használja , automata a cucc mint nálam.

2021. nov. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Még esetleg mi accountbol egy másik amiben China a location ? Szerintem mi úgy csináltuk.
2021. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A Mop Pro tudja a lakásfelosztást és a szobatakarítást. A szoba nevére kell rámenni(Kitchen, bedroom..stb) majd utána megnyomni a start gombot és elvileg ennyi a folyamat. Azt is megcsinálhatod, hogy miután kiválasztotta a szobát felhúzod a képernyőt és kiválasztod, hogy milyen erősen szívjon és mennyire intenzíven töröljön fel majd utána elindíthatod. Tudtommal ennyből áll a dolog.
2021. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!