Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mennyire használható egy...

Emartha kérdése:

Mennyire használható egy robot porszívó?

Figyelt kérdés
Bútorokkal teli szobákban is jól alkalmazható? Személyes tapasztalatokat, véleményeket várok.

2021. nov. 11. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha tele van zsúfolva a szoba bútorral, mindenhol zegzugosra lett pakolva, akkor nem lesz hasznos, mert nem mindenhova fér be. Amúgy jól tud működni.
2021. nov. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
31%
Üres házban jól működik. Ahol sok a bútor vagy magas küszöb van oda meg teljesen felesleges.
2021. nov. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Az attól függ milyen navigációt használ a robot. A random navigáló típusok valóban megszenvedhetnek ha sok a bútor, de a szisztematikusan navigálóknak ez nem nagy kihívás. Nekem ilyen van és probléma nélkül navigál a bútorok körül/között és csak oda nem megy be ahová fizikailag sem férne be.
2021. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%
Nekem Xiaomi Vacuum Mop Pro-m van. Nagyon szépen tud navigálni a bútorok között. Pl. az étkező asztal alá és a székek közé is bemegy.
2021. nov. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Kis pakolás után a térképező robotok nagyon jól elnavigálnak a szobákban. Az üveg tárgyak (pl földön álló nagy vázák)szokták megtréfálni öket, azok alá kell tenni pl egy vastag deszka alátétet. Azt már látja a robot.

Mi nagyon szeretjük, rengeteg port összegyűjt, a parfist el lehet felejteni. Csak a nedves porszívót vesszük elő évente egy-két alkalommal.

2021. nov. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi is nagyon szeretjük. Pakolni kell mondjuk de ugye azt normal porszivonal is kell ha alaposan végig akarsz menni.


Rengeteg port összeszed. Akkor is ha naponta indítod.


Nem olyan régóta van nekünk mert sokáig azt hittem ez csak egy úri sznob használhatatlan hülyeség. Nem tudom igazából milyen volt régen, lehet kezdetben tényleg hasznavehetetlen hülyeség volt, de mára néhány tízezer forintért valóban hasznos eszközt lehet kapni.

2021. nov. 28. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!