Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » A Vanish szőnyegtisztító por...

A Vanish szőnyegtisztító por tényleg hatékony, kiszedi a foltokat a szőnyegből? Szárazon használható ugye, utána csak simán ki kell porszívózni?

Figyelt kérdés
Ha nem, mit ajánlotok foltos szőnyere, amihez nem kell gépet bérelni?
2009. szept. 11. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem a makacsabb foltoknál nem vált be.Viszont nagyanyám receptje,az ecet igen.Jól kiporszívóztam a szőnyeget,egy puha kefére ecetet öntöttem,és a foltot átdörzsöltem vele.A régi,makacs foltot a második alkalommal kivette.
2009. szept. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hát sajnos nálam sem vált be :S. de az ecet nagyon jó ötlet, köszi 1. hozzászóló:))
2009. szept. 12. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hú, az ecetet én is kipróbálom. Én amúgy rosszul voltam a Vanish szőnyegtiszítótól, a portól, mire megcsinálsz vele egy nagyobb darabot, elhagyod az agyadat, nem hogy a teljes szobát!!! És a teljes mennyiséget fel sem lehet porszívózni, legalábbis én nem tudtam, és még hetekig éreztem a szagot, igaz, h akkor terhes voltam, és folyamatosan rosszul voltam a szagától. Attól is függ, mekkora, milyen típusú foldot van, én is most kipróbálom az ecetet, de nagy sikerhez nagy munka, és nagy gép kell szerintem, kölcsönözni sem olyan drága! Jobban megéri,m int ilyen olyan szereket próbálgatni.
2009. szept. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!