Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen kávéfözőt érdemes venni?

Milyen kávéfözőt érdemes venni?

Figyelt kérdés

Bújom a netet már 2-3 hónapja automata eszpreszó kávéföző után,150.000 környékén szánok rá,+- 20-30.000.

Minél többet találok annál jobban elbizonytalanodom,a bőség zavara..

tanács,saját tapsztalatokra lennék kíváncsi,kinek melyik,miért vált be és mióta használja.

a lényeg Philips,Delonghi,Saeco,Krups jöhet szóba,és csak automata.



2021. nov. 20. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
13%
Kotyogóst vagy Szarvasit.
2021. nov. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
18%

Én is a kotyogóst javaslom.

Van Szarvasi és egy komoly kv gép, de vissza álltunk a kotyogósra.

Ha jön valaki akkor megmutatjuk a szuper gépet, de jobb szeretjük a kotyogóson főzöttet.

2021. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Nekem sincs bajom a kotyogóssal,jó hogy egyszerű,nem drága,és tényleg nem rossz kávét lehet vele főzni,de azért én úgy gondolom nem összehasonlítható egy automata kávéfőzőgéppel készített kávé egy kotyogós kávéval.

De persze nem vagyunk egyformák,én is az elején így voltam a komoly kv géppel,nem estem hanyatt tőle,de nagyon nem mindegy milyen szemes kv-ét főzünk le vele! Sokat ki próbáltunk,és végül meg találtuk a számunkra tökéletest.És akkor még nem írtam arról hogy valamelyik géppel 10-15 féle kv ital is készíthető.

2021. nov. 20. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Az biztos, hogy nem összehasonlítható
2021. nov. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
A Philips és a Saeco összetartozik, én egyébként őket javasolnám, mert relatív megbízhatóak. Azt tudni kell, hogy az összes automata arról szól, hogy műanyag alkatrészekkel telepakolják és időnként elromlik benne ez meg az. Ha nem ódzkodsz a tanulástól, akkor szerintem a legjobban egy tuningolt Gaggia Classical járnál és valami alap darálóval (pl. Graef), kezdésnek tökéletes. Esetleg ha félautomata belefér, akkor Sage...
2021. nov. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

Igen, ezek abszolút a legjobb márkák a kávéfőzők piacán, és közülük is automata gépből szerintem a Philips LatteGo a legjobb, legalábbis a legismertebb és eléggé népszerű széria! Abból is ez a legnépszerűbb modell, és a kezelőpanel látszata alapján a legsokoldalúbb is!

[link]

2021. nov. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszokat!Utolsó válasszoló,pont ezt néztem én is! :)
2021. nov. 21. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!