Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lehet rozsdás a mosógép?...

Lehet rozsdás a mosógép? Barna foltok a ruhán. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Több ruhán észrevettem barna foltokat, amik mosás után kerültek rá, és nem is jönnek ki.
2010. szept. 7. 12:01
 1/4 Kriszti83 válasza:
100%
Az én mosógépem is ilyen volt, megkérdeztem egy szakembert, aki azt mondta, ez egy gombafajta. Érdemes 2-3 hetente magas hőfokon (90) Domestos-szal elindítani egy mosást, áttörölni egy ronggyal utána a gép belsejét. Ne felejtsd el az öblítő programot sem a végén. Ezek után ismét tiszták lesznek a ruhák.
2010. szept. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

," aki azt mondta, ez egy gombafajta. "


Így van! De először egy 30 dekás trisós forró mosás kell az feloldja zsíros jellegű gombát és utána jöhet egy klóros mosás 60 fok maximumon.

2010. szept. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha alsonemun van a barna folt, az nem rozsda... :-D
2010. szept. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, ezeket kipróbálom.


Nagyon vicceske vagy!!

2010. szept. 7. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!