Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A mosogatógép ajtaja lenyitásk...

A mosogatógép ajtaja lenyitáskor kattant egy nagyot. Most nem lehet visszazárni, fent megakad, illetve nincs tartása, nem áll meg bármilyen pozícióban, teljesen le kell nyitni. Könnyen orvosolható a probléma?

Figyelt kérdés
2021. dec. 30. 14:00
 1/3 anonim válasza:
Nekünk hasonló volt, igaz visszazárni lehetett, de nyitáskor nincs tartása. Az ajtó mellett alul ki tudtunk szedni egy kis fém alkatrészt, azt valami rugó tarthatta és a rugó törhetett el. Szét akartuk először szedni, de aztán így maradt, megszoktuk. Nektek talán beszorul valahova az eltört rugó vagy fémdarab, azért nem tudjátok becsukni.
2021. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eltört a rugó. Az enyém is ilyen. Van felette egy polc, abba akasztom be az ajtót hogy ne csukódjon be. Olcsóbb és könnyebb volt mint megcsinálni.
2021. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Ezek szerint csak én nem tudom értelmezni, hogy mit akar jelenteni a "lenyitás", "visszazárni nem lehet" és "le kell nyitni" kifejezések? Nem tudom elképzelni, hogy pontosan mit csinál azzal az ajtóval...
2021. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!