Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vezeték nélküli, vagy robotpor...

Vezeték nélküli, vagy robotporszívót érdemesebb venni? Szívesen várok akár konkrét típusokat is

Figyelt kérdés
2021. dec. 31. 14:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia, mivel nekem nincs küszök xiaomi robotporszi van. Nagyon jó dolog! Feltérképezi a terepet és tudja,hogy mit csinál. Nem csak faltol falig jár.

Amikor merülőbe van elindul egyenesen a töltőre.

2021. dec. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Nekünk mindkettő van, Dyson vezeték nélküli és xiaomi robotporszivó. Mindkettő nagyon hasznos egyébként, de ha csak egyet lehetne választani, akkor mindenképpen a Dyson vezeték nélkülit választanám. Nagyon sokoldalú, egyszerű és kényelmes.
2021. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Nekünk is van mindkettő

Nekem a robotporszívó nem igazán tetszik pedig direkt nem egy olcsó sz*rt vettem. 😅A másik vezeték nélküli morzsa porszívóval,nekem ez jobban bejön.

2021. dec. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, még várok további tapasztalatokat :)

Kedves 2-es, esetleg leírnád, hogy melyik dyson van Neked?

2021. dec. 31. 15:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Xiaomi Roborock Gen1 van már 3 éve. Nagyon jó vétel volt.

95%-ban megcsinálja a munkát, csak pár helyen kell rásegíteni egy vezetékmentes kézivel ahova nem tud bemenni.

Szisztematikusan megy körbe, ügyesen kerülgetve a bútorok lábait. Ha végzett visszamegy a töltőjére. Csak a portartályát kell kézzel kiönteni amikor kész, meg 2-3 havonta a forgó seprűjét kell kicsit megtakarítani a rátekeredett hajszálaktól, más teendő nincs vele.

Be lehet azt is állítani, hogy időzítve vagy rendszeresen induljon magától, de a mobil appal távolról is indítható akár. Töltöttem fel rá magyar hangkészletet, most már nem kínaiul mondja, hogy a takarítás elindult.

Ha újat kellene vennem ismét ilyet vennék.

2021. dec. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok. A V8 absolut, a legalapabb porszívó 6 fejjel. Nagyon szuper tenyleg, az autót is tökéletesen lehet vele takarítani, de a lakásban is sok különféle feladatot meg lehet vele oldani. Pl portörlés, kanapé tisztítás, matracok… lehet hogy így elmondva nem tűnik nagy tudománynak, de tenyleg nagyon kényelmes használni.

A xiaomi pedig szépen porszívóz, csak ott akad el, ahol sok a kábel illetve a fürdőszoba szőnyeggel nem bír el, viszont ugye ezzel csak a padló porszívózható/ felmosható.

2021. dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
56%
Nekem is Dyson van, a legújabb v15. Nem csalódtam benne, valóban nagyon alapos és sokoldalú. Van robotporszívónk is, igaz, hogy fél éve nem jó, de amikor működött sem volt annyira alapos, mint a Dyson.
2021. dec. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy roborock S5 és egy s6 van, tökéletes.


A 2 Dyson /2 szint/ árából 5 évig jön a bejárónő és lemossa az ablakokat kipucolja a kádat etc.

2021. dec. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mire kell. Nekem is Xiaomi Mi Robotom van és rendkívül pozitívan vélekedek róla. 2 és fél éve heti háromszor megy és nem viccelek drasztikusan kevesebb a por. Ott is ahová egyébként nem megy el(szekrények teteje, kanapé, hűtő teteje, bútorok mögött...stb) köszönhetően annak, hogy mivel kevesebb a por a földön amit nem verek fel séta közben. A nagy porszívóra csak kb havonta egyszer van szükség akkor is kevés időre. Szóval én abszolút robotporszívó mellett vagyok mert lehet nem olyan alapos mint egy kézi, de mivel gyakrabban és rendszeresen megy szerintem még is jobb.
2021. dec. 31. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!