Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » QR-kód nélkül hogy tudom...

QR-kód nélkül hogy tudom üzemeltetni a szárítógépet?

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 08:45
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kézi vezérléssel szeretném a szárítógépet használni. Hogy lehet beállítani kézi vezérlést? Most vásároltam a szárítógépet.
2022. jan. 3. 08:47
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Mégis, milyen márka?
2022. jan. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
:-O Na ilyet se hallottam még, biztos le vagyok maradva.
2022. jan. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Pontosan milyen típus? Márka és típusszám kellene, enélkül a kérdés teljességgel értelmezhetetlen...
2022. jan. 3. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Ez valami okosmosógép amihez van applikáció is mi?
2022. jan. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy először leírod nekünk a márkáját és típusát és/vagy felcsapod a hozzá mellékelt kézikönyvet :)
2022. jan. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Megoldódott a problémám. Nagyon köszönöm mindenkinek a segítő szándékát. Valóban hiányos volt a feltett kérdésem. Aki pedig csodálkozott, hogy még ilyet nem hallott, neki csak szeretném megjegyezni, hogy segítséget kértem. Közel 80 éves létemre, jól eligazodok az internet világában, de az aplikációk letöltésével és a QR-kódok használatával nem szeretnék már foglalkozni. Tisztelettel
2022. jan. 3. 10:54
 8/13 anonim ***** válasza:

Egy szárítógéphez (ahogy normális esetben egy mosógéphez, egy mikróhoz, egy tűzhelyhez, meg az ilyen ás ehhez hasonló gépekhez) jó esetben 50 év múlva sem kell internet, egyetlen dolog kell majd mindhez: elektromos áram.

Egy dolgot tudok elképzelni, amiért esetleg mégis: a távvezérelhetőség. Amennyiben neked valami ilyen ultramodern készüléket sikerült beszerezni(vagy ilyet kaptál pl. Karácsonyra), akkor érdemes itt megadni a típusszámát, mert az alapján rá lehet konkrétan keresni - amit igazából neked kellene megtenned, hiszen nálad van, a te birtokodban, de legalábbis használatodban van a készülék - hogy az adott berendezés mit is tud pontosan és esetleg mi az, amit nem.

2022. jan. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8/8. Köszönöm! Előzőekben írtam, hogy megoldódott. A gép üzemel.
2022. jan. 3. 11:56
 10/13 anonim ***** válasza:
Esetleg leírhatnád a gép típusszámát és azt, hogy hogyan sikerült a dolog? Mi vezetett végül eredményre? Mi volt a megoldás? (Engem pl.komolyan érdekel, meg esetleg más számára is érdekes lehet, ha hasonló témában keresi majd a megoldást)
2022. jan. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!