Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » QR-kód nélkül hogy tudom...

QR-kód nélkül hogy tudom üzemeltetni a szárítógépet?

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 08:45
1 2
 11/13 Szirty ***** válasza:
30%

Sajnos lassan már a nappaliban a villany felkapcsolásához vagy egy kávé főzéséhez is internet kapcsolat kell, meg WiFi és regisztrálni kell, majd két faktoros hitelesítéssel, SMS kód fogadásával, kód beírásával kell belépni, utána QR kód beolvasásával kiválasztani mit akarsz. :)

Egyesek szerint ez a fejlődés. Hát az. Csak nem ebbe az irányba, vagyis nem visszafele kéne menni az úton.

2022. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg igenis fejlődés. Aki pedig analóg akar maradni, annak mindig ott lesznek (maradnak) analóg technikák,technológiák.
2022. jan. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Szirty ***** válasza:
42%

"Szerintem meg igenis fejlődés."


Ez biztosan nem. Csak marketing szempontból. Ezt a sok gyakorlati szempontból ésszerűtlen gyökérséget a marketingesek tolják (támassz fel egy igényt, majd elégítsd ki)...

2022. jan. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!