Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Olyan daráló típust és márkát...

Olyan daráló típust és márkát szeretnék vásárolni, amivel kis mennyiségű szárított paprikát le tudnék darálni őrleménynek, útba igazítanátok?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudom hogyan keressek rá, mi a pontos neve, és melyik volna alkalmas általános célra. Időnként kávét és kókusz reszeléket is darálnék vele. Régebben volt ilyen a háztartásban: egy kétvégű éles penge volt a tartály alján, az forgott nagy fordulatszámon körbe-körbe. Természetesen egy védőbúra is tartozott hozzá. Oldalán volt egy gomb, amit csak a búra felhelyezése után lehetett benyomni, ugyanis a búrához tartozott a gomb nyomórésze, míg az elektronika süllyesztett volt a készülékház oldalán. Mindez azt célozta, nehogy balesetet okozzon a daráló.


Nem tudom manapság milyeneket lehet kapni, sok mindent szeretnék vele végül is darálni. Talán mák darálására is alkalmas lehet, vagy porcukor készítésére.



2022. jan. 3. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, kávédarálónak hívják.
2022. jan. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
értem, ez nem jutott eszembe, mert kávét sohasem daráltunk vele, csak mákot, és cukrot, néha paprikát.
2022. jan. 3. 19:48
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Mi is ezzel darálunk mindent.
2022. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
egyszer ezért volt csípős a mákos bejgli, mert nem lett kimosva a paprika után
2022. jan. 3. 20:21
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
Hát igen, erre figyelni kell.
2022. jan. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy piros színű kávédarálót csak erre a célra.
2022. jan. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!