Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Samsung hőszivattyús szárítógé...

Samsung hőszivattyús szárítógép a megszokottnál sokkal hosszabb ideig szárítja a ruhákat néha kiírja hogy csak 5 perc van hátra aztán hirtelen 19 percre ugrik. A vízgyűjtőtartál alig gyűjti a vizet. Hibakódot nem ír ki a gép. Valalahol gyűlik a víz?

Figyelt kérdés

2022. jan. 11. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Hőcserélőt mikor tisztítottad utoljára?


[link]

2022. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A hőcserélő nem kivehető, fix. Tegnep kipórszívóztam kikefélgettem. A gép hátulján lévő vízgyűjtőben lévő nyákos vizet kitisztítottam. Hőcserélőt nem tudom ki és szétszedni.
2022. jan. 12. 11:07
 3/5 anonim ***** válasza:

a leírás rossz, a hőcserélő nem kivehető egyikben se, mert abban van a hűtőközeg, amit megfelelő képesítéssel rendelkező emberek végezHETnek, illetve azért pár forrasztási technológiát vákuumszivattyúval és hasonló cuccokkal rendelkeznek.


A samsungnál még nem telik értelmes emberre aki átnézi a leírást amit kiadnak.


Azzal kellene kezdeni ogy a ruhák olyan melegek mint szoktak lenni ?

2022. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet ennél banálisabb oka is. Mennyire van megpakolva a gép? Én jártam úgy hogy szerencsétlen 4 órát ment, mert beledobáltam egy csomó cuccot és nem tudta rendesen átforgatni, folyton nedvesnek érzékelte.
2022. jan. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A ruhák szárazak és melegek lesznek csak nem gyűlik a víz. Hol lehet? Emiatt hosszabodik a szárítás ideje.
2022. jan. 13. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!