Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Merülőforraló tapasztalat?

Merülőforraló tapasztalat?

Figyelt kérdés
Röviden:Elég sokat kell mennem mostanában, és nincs lehetőségem vízforralóval vizet melegíteni, de néha napközben jól esne egy meleg tea. Néztem a merülőforralót mint opciót, csak az a baj, hogy kevés véleményt találtam róla (Termosz nem játszik, több is volt nekem de mind kifolyt. Emellett egy 400 ml műanyag pohárban használnám, csak nem tudom, hogy az mennyire bírná ezt)

2022. jan. 30. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
A merülőforraló is konnektorról működik, tehát nem értem, attól hogy úton vagy, mitől lenne másabb egy vízforralónál??? Max helytakarékosabb, de nem annyira praktikus!
2022. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
40%
Műanyag pohárban sem lesz gond, csak vigyázz, hogy a "fűtőszál" ne érjen a pohár falához.
2022. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szirty ***** válasza:
83%

A merülőforralót nehéz úgy egy műanyag pohárba helyezni hogy ne érjen a pohár falához! :)


A kérdezőnek:

Tegyük hozzá hogy míg egy vízforraló kancsó teljesítménye 1800-2600W addig egy pohár mérethez való merülőforraló 300W-os.

Persze teát főzni ezzel is lehet, csak nem 2 perc alatt, hanem 15.

2022. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pár deci teát akarok vele készíteni, és a helytakarékosság miatt jönne jól ez az alternatíva a vízforraló helyett
2022. jan. 30. 17:06
 5/10 A kérdező kommentje:
Kerámia bögrén is gondolkodtam, vagy van egy Tupperware hőálló bögrém, ami még szóba jöhet.
2022. jan. 30. 17:07
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon necces szerintem. Gondolom,hogy a poharad bírja a 100 fokot, azt viszont tuti nem, ha a forró fűtőszál hozzáér. A termoszok közt vannak rosszak és jók is. Egy túraboltos, magasabb árkategóriás tud nagyon jó is lenni. Pl. Aladdin.
2022. jan. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Olyat hol érdemes nézni?
2022. jan. 30. 19:08
 8/10 anonim ***** válasza:
86%

Pici vízforralók: [link] (hálózati árammal működnek általában)

Jó termoszokat túraboltokban vagy a Müller drogériában érdemes nézni, de online vásárlást érdemes előnyben részesíteni, ha kedvezőek a szállítási feltételek, mert akkor két héten belül meggondolhatod magad. [link]

Jók az Esbit vagy a Tatonka, de a Decathlon termékei is.

[link]

[link]

2022. jan. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Most kocsival járkálsz, akkor hogy használod a 220-as melegitőt?

Akkor egy kis "Campinggas" a legjobb.

A 190gr-os palackkal.

[link]

vagy ez is nagyon jó.

[link]

Én az elsőt használom és nagyon jó a kovcsiban, igaz én kávé főzésre használom.

2022. jan. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem autóban használnám, hanem hálózatról
2022. jan. 31. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!