Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mi lehet a baj? Bosch szárítóg...

Bóbita László kérdése:

Mi lehet a baj? Bosch szárítógép kikapcsol.

Figyelt kérdés

Bosch Logixx 7 Sensitive.

Bekapcsol, felfűt, majd kb. 25 perc után lekapcsol, a kijelző villog majd elsötétedik.Olyan mintha elmenne a power. Ki-be kapcsolás után már 2-3percen belül ugyanez a tünet.Szétszedtem kitakarítottam teljesen.

Fűtőszállnál a visszakapcsolható hő kioldó a tűnet után is zárt állapotú. Videot készítettem, ha valaki tud segíteni elküldöm.



2022. márc. 2. 16:28
 1/6 klimaesvillany pont hu ***** válasza:
2022. márc. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1/1 Sajnos az adott oldalon sem találtam választ.
2022. márc. 3. 09:01
 3/6 klimaesvillany pont hu ***** válasza:
Ott tedd föl a választ, azt javaslom.
2022. márc. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 klimaesvillany pont hu ***** válasza:
....a kérdést....
2022. márc. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ha5ctx ***** válasza:

Lehet hogy jó a "megérzésed",hogy a hálózati feszültség kevés,leesik az adott szakaszon, a gép terhelése miatt.

Ez hőszivattyús, vagy "hagyományos" első generációs gép?

Utóbbinak lényegesen nagyobb a pillanatnyi áramfelvétele.

2022. márc. 4. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ha5ctx ***** válasza:
Ja, most látom, hogy fűtőszálas. Én rámérnék a "220"-ra, hogy megvan-e mikor elindítod a gépet.
2022. márc. 4. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!