Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Xiaomi robotporszivo felterkep...

Xiaomi robotporszivo felterkepeztetes ?!

Figyelt kérdés

Ma vasaroltam egy robot porszivot viszont sajna nem volt feltoltve tehat a negyede lakasnal lemerult azota ugye tolt… amit addig felterkepezett eltunt a kepernyorol…

Az lenne a kerdesem hogy ez azert van mert nem ert korbe ? Majd amikor feltolt es utana neki kezd ujra es vegig er az egesz hazon akkor eltarolja a terkepet ? Vagy hogy mukodik ez a xiaominal ??


2022. márc. 12. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom hogy folyamat közbe merült le, nem mentette el. feltölt útnak indítod befejezi a folyamatot és elmenti, onnantól meg elvileg meg lesz neki.
2022. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%

Ha elmentette akkor reseteled, hogy kezdje újra a térképezést.

De gondolom a leírást derogált elolvasni... az első mondatok egyike: Használat ELŐTT töltse fel a készüléket!

2022. márc. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen Xiaomi modelled van? Mert van olyan robot ami rajzol térképet, de nem menti el.
2022. márc. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Ma vasaroltam egy robot porszivot viszont sajna nem volt feltoltve"

Miközben olvasgatod a kezelési leírást, bőven lett volna ideje feltöltödni.

2022. márc. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4 órás töltés ideje van, es magyar leiras nincs benne de koszi okosok nem ez volt a kérdés :) 3-as vacuum mop essential egyebkent a modell , eltarolta a terkepet, de csak akkor tudja amikor vegig er az egesz hazon.. viszont ha elakad valahol es el kell mozditani rogton elfelejti es elorol mindent… ezzel nem tudom mit lehet kezdeni
2022. márc. 13. 11:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Az Essential nem menti el a térképet. Minden takarítás során újat készít.
2022. márc. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 nekem ilyen mágnesszalag fut körbe a fal legalsó részénél (a padlótól kb 1,5 cm magasan) és az alaoján tájékozódik. Ezek a mágneses izék bútorra is feltehetők így székre asztallábra is fel tudtam tenni. Mivel kínai is jó neki így vettem belőlle vagy 60m ebayen.
2022. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
így esetleg a lábamnak megy neki, a nagytesója hullámmal tájékozódik akárcsak egy denevér az viszont már kikerüli a lábamat.
2022. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és bármit is amit érzékel a hullámaival.
2022. márc. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!