Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van-e jelentősége annak, ha a...

Van-e jelentősége annak, ha a beépíthető sütőnek, és a sütőlapnak eltérő a márkája?

Figyelt kérdés
Az általam kinézett sütő, Bosch, a főzőlap pedig AEG márkájú. Biztonsági szempontból nem tudom, van-e jelentősége annak, ha a két készülék eltérő márkájú. Sajnos nem értek a témához. Előre is köszönöm a válaszokat!

#konyha #sütő #konyhai gép #sütőlap #háztartási készülék
2022. márc. 14. 11:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Semmi jelentősége.
2022. márc. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Nincs. Külön működik. Nem szett. Így teljesen mindegy, hogy melyik milyen márka. Nekem sem egyforma.
2022. márc. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Versace ruhához ha Armani táskát viselsz, annak se lesz baja.
2022. márc. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És az elektromos konyhai berendezés?
2022. márc. 14. 12:16
 5/11 anonim ***** válasza:

Nincsenek egymással összekötve, külön működnek, szóval nincs jelentősége.

De ha nekünk nem hiszel, akkor kérdezd meg azt, aki majd beszerelni.

2022. márc. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én biztonsági szempontok miatt kérdeztem az eltérő márkákat, vagyis hogy tud-e gondot okozni, ha két különböző márkájú berendezést "kötök össze", de már erre is megkaptam a választ, köszönöm :)
2022. márc. 14. 12:18
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötöd őket össze. Ha valamielyik lángra kap, akkor úgyis lángra lobbantja a másikat is(merthogy centik vannak a kettő között).


De ilyen normál használat és odafigyelés mellett nem fordulhat elő. (Amikor főzünk, akkor nem csinálunk mást, mert ha netán mégis mást csinálunk, akkor nagy eséllyel lehet rossz vége a főzésnek - ebből meg a dohányzásból van és volt is már, meg gyanítom sajnos lesz is még számtalan kisebb-nagyobb lakástűz és tragédia.)

2022. márc. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

" ha két különböző márkájú berendezést "kötök össze"

Az elektromos hálózatra gondolsz?

Ilyen alapon össze van kötve a hűtővel, mosógéppel, tévével és a mikróval is. Ugyanaz a márka mind?

2022. márc. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tagyél mindegyikre 1-1 matricát, hogy ne lássák a sznob vendégeid, hogy ennyire csöves vagy, hogy nem voltál képes egyfajtát venni... Szégyen!
2022. márc. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem lg téve van Denon erősítővel AEG főzőlap Beko sütő, Whirlpool mikro, bosch vízmelegítő és philips Saeco kávéfőző sőt Xiaomi és Huawei töltő is van egyazon elektromos hálózaton, meg nem robbant fel.


Így szerintem nem lesz gond.

2022. márc. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!