Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Silver Crest robotporszívóban...

Silver Crest robotporszívóban akkucsere megéri e?

Figyelt kérdés
3 évig tisztelettel kiszolgált, de most már gyengécske. Az eszköz új ára 80000.- volt. Kérdézem, szállítási költséggel ( oda- vissza + akku ára )érdemes e bele kezdeni, vagy ikább megéri egy új vétele? Olyantól kérdezem, aki már javíttatta.

#robotporszívó javíttatása
2022. márc. 23. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet árajánlatot kérni rá? Mert azt kell megnézni, hogy mennyi bele az új akku és mennyiért csinálják meg.
2022. márc. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, ez jó lenne, de a készüléket a Lidl-ben vettük, és és őnekik kell felvenni a kapcsolatot a német (?) céggel. Velem szóba sem állnak. A menet a következő: be kell vinnem a cuccost a Lidl be, akik elküldik a céghez, és vizsgálat után javaslatot és árajánlatot tesznek. Egyébként az akku házilag nem cserélhető, és nem is kapható semmilyen boltban. Ennek az időtartama nem ismert, mert eddig a Lidl nem csinált ilyent. Egyébként nagyon hasznos kis szerkezet, és hozzászoktam a használatához.

Így ahogy leírtam a dolgot, nekilátok. Csak jó lett volna, ha valakinek már van tapasztalata ilyen téren. Köszönöm, ha valakinek lenne tippje...

2022. márc. 24. 11:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát igen ez Lidl-s cucc szóval azzal nekem nincs tapasztalatom mert én Xiaomit használok. Esetleg itt kérdezd még meg mert szervízelnek robotporszívókat bár, hogy a Lidl-s SilverCrest robotokat is e azt nem tudom. [link]
2022. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2022. márc. 25. 11:42
 5/6 A kérdező kommentje:
Olyan 40000.-re saccolnám. És akkor ennyiből lenne egy 3 éves elmúlt robotom. Így mi a véleményed?
2022. márc. 25. 16:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát 80ezernek a fele végül is szóval ilyen szempontból ha elégedett vagy vele és nem zavar, hogy három éves múlt akkor oké. Mondjuk nem tudom mennyit lennél hajlandó rááldozni egy új robotra mert 80-90ezer körül már vannak a SilverCrest robotoknál nagyobb tudású gépek(pl Xiaomik) is amik elég jók! Ha pedig nem nagy a lakásod, de még is jó lenne ha mondjuk alapvető szoftveres funkciók lennének és valamelyest szisztematikusan navigáljon a robot akkor ott van kb 60ezertől a Xiaomi alap robotja az Essential ami szintén nem rossz.
2022. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!