Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen porszívót vegyek?

Milyen porszívót vegyek?

Figyelt kérdés

Kell itthonra egy kis méretű porzsák nélküli porszívó takarításhoz. A mostani, 5-6 éves Samsung sajnos bekrepált. Elkezdett fura hangot adni, rázni magát és apró műanyag darabokat köp ki magából. Gondolom a csapágy műanyag házban van, ami kikopott/kiolvadt és a motor darálja a házat. A lényeg, nem igazán javítható, kuka, kell egy másik.

Milyet javasoltok? Ez a márka más szempontból sem volt szimpatikus porszívó terén mindenképp másikat vennék.

Kettőt néztem ki:

- BOSCH BGS05A222. Viszonylag olcsó és nagyon jó véleményeket írnak róla a neten.

- Kärcher VC 3. Kicsivel drágább, nagyon hasonló kialakítású. A garázsban autótakarításra használok egy nagyobb Kärchert, amivel tökéletesen elégedett vagyok. Jó minőségű, jól szív, alkatrész van hozzá. De nem tudom, hogy jobb-e annyival, amennyivel drágább.

Melyiket javasoljátok?

Ebben a kategóriában van esetleg más alternatíva, ami jobban megérné?


2022. ápr. 10. 14:56
 1/3 A kérdező kommentje:
Hahó! Ez ilyen bonyolult kérdés?
2022. ápr. 11. 07:01
 2/3 anonim válasza:
Bármelyiket is választod, szerintem egyikkel sem tudsz nagyon mellélőni, megbízható márka mindkettő. Én egyébként a Boscht venném, mivel annak változtatható a szívási teljesítménye és az ára is kedvezőbb.
2022. ápr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Bosch.
2022. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!