Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Lehet összefüggés a kettő között?

Lehet összefüggés a kettő között?

Figyelt kérdés
A mosógépem folyamatosan lecsapta a kismegszakítót először csak néha, néhány mosásonként de a legutóbbi alkalommal kb. 30 másodpercenként. Aztán lekapcsoltam minden más fogyasztót még a lámpát is és úgy is. Ekkor eszembe jutott valami. Hogy már egy jó ideje ne takarítottam ki a szűrőt. Rengeteg víz jött ki belőle jóval több mint szokott, ez lehet azért mert volt némi víz a dobban is? Illetve a leengedés után végig ment a program gond nélkül, lehetséges hogy ez volt a gond? Köszönöm a válaszokat.

2022. ápr. 17. 01:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"De inkább a túltöltődéses verziót látom valósabbnak."

És inkább nem hiszel a szemednek, mert nincs víz a földön, másképp nem kérdezősködnél.

2022. ápr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Vortrex ***** válasza:
78%

Ha víz kerül a villanymotorra vagy más elektromos részre, akkor a föld felé szivárgó áram levágja a fi relét.

Lehet, hogy az eldugult szűrőtől csöpögött a víz egy bilincsnél és az okozott hibát. Úgy volna helyes az állítás, hogy lehet köztük összefüggés, de nem szabadna.

2022. ápr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Szirty ***** válasza:
84%

"Úgy volna helyes az állítás, hogy lehet köztük összefüggés, de nem szabadna."


Igen. A kérdésben is ez áll: "Lehet összefüggés a kettő között?"


Ha semmi nem történne meg aminek nem szabadna akkor ez a kérdés sem jelenik meg itt, mert akkor a probléma fel sem merül. :)

2022. ápr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Vortrex ***** válasza:
42%
bazmegmennyieszedvan:o
2022. ápr. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Mindegy mit hiszek. Ez nem hit kérdése. Azóta működik gond nélkül.
2022. máj. 1. 00:17
 16/18 anonim ***** válasza:
66%

"Mindegy mit hiszek."

És mindegy mit válaszolunk. Itt gyakran megfigyelhető, hogy a kérdezők nem választ várnak, hanem önigazolást, legyen az bármilyen abszurd is, és bármilyen tények sorakozzanak is vele szemben.

De már megszoktuk.

2022. máj. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Szirty ***** válasza:
0%

"bazmegmennyieszedvan"


Ostoba okfejtésre ostoba válasz... :)

2022. máj. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Elkiabáltam, azóta 2x le*aszta. Kénytelen vagyok kivizsgáltatni az ügyet "szakemberrel." Ez annyit jelent, hogy a főbérlőm elküldi majd az ezermester szakemberét. Azt aki csap megjavítása után fordítva kötötte vissza a vizet. Hideget a melegre és fordítva. Jó lesz.
2022. máj. 2. 02:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!