Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki belépett a Facebook...

Valaki belépett a Facebook fiókomba és le lettem tiltva Marketplace-ról végleg. Mi összefüggés lehet a kettő között??

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma reggel arra ébredtem, hogy valaki hozzáfért a Facebook fiókomhoz és ezért engem teljesen kizárt belőle.

Aztán nagynehezen sikerült vissza jutnom, és amikor a Marketplacera akartam rámenni azt írta ki, hogy nem használható számomra az adás-vétel a Facebookon, újra ellenőrzést kértem, pár perc múlva kaptam is egy levelet, hogy újra ellenőrizték a profilom és továbbra is használhatom a Marketplacet…

Csakhogy ezek után is ugyan ezt írta ki, továbbra sem használhatom, megint kértem ellenőrzést, ismét azt írták vissza hogy elnézést kérnek a problémáért, mostmár ujra hasznalhato a Marketplace számomra, erre ismét ugyan ezt írja ki, hogy nem használható a marketplace számomra, már harmadszor ellenőriztek a fiokom, a döntésük végleges…

Ezt nem értem, mivel az utóbbi napokban nem töltöttem fel egy hirdetést sem, és semmi olyat ami miatt le kellett volna tiltaniuk…

Kb 400 hirdetésem van fent, tele szövegekkel, méretekkel, képekkel stb, most ez akkor mind végleg elveszett és még a marketplacet sem tudom használni?😭😭

Nem tudom mi lehet, kérlek segítsetek, eddig sohasem irt ki ilyesmit, tuti hogy köze van ahhoz hogy valaki belépett és engem kizárt a Facebook…



2022. jan. 3. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván olyat tett fel, ami miatt azonnal kizártak.

Írj nekik, hogy nézzék meg, honnan lépett be, mert nem te voltál.

2022. jan. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már lehetőségem sincs írni nekik 😔
2022. jan. 3. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!