Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mitől lehet ennyire büdös a...

Mitől lehet ennyire büdös a mosogatógép?

Figyelt kérdés

1 éve használt készülékről van szó. Rendszeresen karban van tartva, tisztítófolyadékkal is átmosva a rendszer mindig, mikor kijelzi a gép, illetve én is át szoktam törölni belül az ajtó körül (múltkor a gumitömítés mögött is kitakarítottam, de az se hozott enyhülést). A szűrő tiszta. Van benn illatosító is (váltottam is, a probléma maradt). Konkrétan hányás szaga van a gépnek, és néha az edényeken is érzem (pl pohárból, mikor iszom). Finish citromos öblítőt használok a géphez a kezdetek óta, Finish sót. Tablettából is többfélét próbáltam.

A gép ajtaja kinyílik mosás után, így van ideje kiszáradni, de közvetlenül mosás után is érezni a büdöset, mikor kinyílik az ajtó. Undorító.

A mosogatót is szétszedtük már, kitakarítottam a szifont is. Egyszerűen ötletem nincs, mi lehet a baj, de már felfordul a gyomrom tőle.

Tisztítani szépen tisztít ettől függetlenül, és nem szokott víz se maradni alul.

Van, aki hasonlót tapasztalt? Mi lehet a probléma, mi a megoldás?


Emellett néha van, hogy a fürdőszobában is büdöset érzek, főleg akkor, mikor a gyerekkádban fürdés után benne marad a víz 1-2 óráig (altatás után szoktuk kiönteni, mindig még aznap). Lehetséges, hogy maga a víz lenne büdös? A pohárba töltve is érzem, de ugye a víznek nem kéne, hogy legyen szaga...

15 éves a ház.



2022. máj. 11. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem pl. akkor volt büdös a mosogatógép, ha tojásos cuccot tettem bele: serpenyő amiben a rántottát csináltam, vagy a tányér, amiből a tojás ettem. Lehet, hogy semmi köze a te problémádhoz, de mióta én ezeket nem teszem bele, azóta soha nem volt büdös a mosogatógépem.
2022. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ritkán eszünk tojásos dolgokat, így nálunk sajnos nem ez okozza a problémát. De köszi!
2022. máj. 11. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!