Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Az Oszlop ventilátor vagy a...

Az Oszlop ventilátor vagy a kerek ventilátor a jobb? A ketek ventilátort tudnám felfelé fordítani, de lehet fejfájást okozna, az oszlop ventilátort nem ismerem

Figyelt kérdés

Es az oszlop ventilátorok mind forognak is ?

Melyik es miert jobb? köszönöm



2022. júl. 3. 17:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az oszlopventilátor jobban bevált, tárolni is kényelmesebb, kisebb helyet foglal, és nagyobb felületen fújja a levegőt.
2022. júl. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
30%

vegulis nem rossz a centrifuga elv


[link]


de egy hagyomanyos jobb lehet ha nincs indok allora (kis hely)


#1 nagyobb felulet irrevelans nem igazan lehet igy osszehasonlitani, illetve ha konkretan veszed akkor sokkal kisebb felulet


hiszen mondhatni egy kis savban sugarban jon csak ki levego mintt hajszaritobol (ha nyilasokat nem tesznek mashova)


mig a hagyomanyos a gombhej 180 fokat lefedi es kb. 90-180 fokban forog(hat) is folyton


viszont ahol megoldhato megjobb a mennyezeti oriasventilator

2022. júl. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
49%

[link]


pl egy ilyent erdemes kiprobalni

2022. júl. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is sokkal jobb az oszlop.
2022. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
24%

#3 ez pl olyan hogy nem kozvetlen kikopi a levegot hanem csak egesz szobaban mozgassa


mig a legtobb turbinas oszlop is fujja a levegot vagyis ha hagyomanyostol faj fejed az se lesz sokkal masabb


a plafonventilator ezert is szinten jobb szinten egesz szoba levegojet mozgatja de megsem kopi rad a levegot

2022. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nekem az oszlop ventilátor jobban bevált. Ebben 3 kisebb ventilátor van és halkabb, mint az előtte levő álló volt, kisebb, könnyebb rakosgatni. Erre kíváncsi lennék, amit a #3-as belinkelt.
2022. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
3as, akkor már jobb a klíma nemde? Majdnem ugyanannyi egy split klíma is
2022. júl. 3. 19:01
 8/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
35%

#6 igen csakhogy az igazi oszlopban nem tobb kis venti van hanem egy nagy centrifuga

mondjuk persze felehet 3 kis centirfugara is osztani, de igazan mi ertelme annak? meg kevesebb felulet mozgatna a levegot akkor

#7 100 ert milyen klimat kapsz mindennel egyutt? mobil klimakra gondolsz?

na de megis tobb helyet foglalnak, nehezebbek, macerasabbak

igaz ennek tisztitasa is az ha eljon ideje

2022. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
#8: Igazad van, enyémben is az van, én tudtam rosszul.
2022. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

8 es az jobb ha egy nagy centrifuga van?


És a belinket ventilátor hogy keringteti a levegőt? Nem fájdul meg a fejünk tőle?

A levegő is hűl ezáltal vagy csak a hőérzetünk változik?

2022. júl. 4. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!