Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem általános a hűtőgépe...

Miért nem általános a hűtőgépeken egy-két (lehetőleg külső, digitális) hőmérő?

Figyelt kérdés

Ez szerintem egy filléres dolog lenne a hűtőgép árához képest. Most kénytelen vagyok ablakhőmérőt nézni, ha ki akarom vezetni, és akkor még nem is beszéltem memóriáról, wifiről, appról diagrammal...

Most lehet azt mondani, hogy tegyek be hőmérőt, és kész (tettem is), de ha pl. amúgy is nehezen hűt, folyton ki kell nyitni az ajtót, hogy megnézzem, így (a 30 fok körüli konyhában) rögtön még melegebb lesz belül, így nem nézem meg. Gondolom komolyabb automatikus hőérzékelővel ellátott modelleknél nincs ilyen probléma, de olcsóbbaknál előfordulhat.



2022. júl. 4. 10:19
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
#10 Abban igazad van, hogy csak bizonyos ártartományban, és méretben néztem körül, és erre nem gondoltam. Nem is az volt a kérdés, hogy miért nincs ilyen a hűtőgépekben. Legalább egy higanyos belső hőmérőt azért mindegyikbe tehetnének. Persze addig nem érdekel ez senkit, amíg minden hideg...
2022. júl. 4. 14:10
 12/30 anonim ***** válasza:
Mert ilyen marhaságra semmi szükség...moziba ne vigyen a hűtő?:DDD
2022. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
#12 Szerintem nem olvastál el minden kommentet, de ezt a véleményt is elfogadom.
2022. júl. 4. 14:48
 14/30 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszoltam fent..., aztán te se értetted válaszom, pedig az csak 1 sor:)
2022. júl. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
#14 Rendben, akkor viszont hülyeség, mert ez a te véleményed, az viszont nincs ott, hogy szerinted. Fordulatszámmérő sem volt régen az autókban, legalábbis az olcsóbbakban, pedig szerintem akkor is hiányzott.
2022. júl. 4. 14:55
 16/30 anonim ***** válasza:

Kiveszed a tejet a hűtőből meg beteszed...értelmetlen flanc az igényed.

A porszívó meg számolja a felszívott porszemeket, mi? :DDD

2022. júl. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Akkor leírom a problémám, amit egy másik kérdésben már kifejtettem. Egy olcsó hűtőm van, tartok benne szobai hőmérőt, ami egyszer csak 10°C körüli értékeket kezdett mutatni az ideális kb. 4°C helyett, miközben tele volt romlandó áruval. Szerencsére már megoldódni látszik, miután párszor visszavettem a teljesítményből, egyszer ki is húztam fél órára, de nyilván nem szeretem ilyen helyzetben nyitogatni az ajtót, hogy megnézzem, elég hideg van-e. Persze ilyen csak 1000000 esetből 1x fordul elő, ugye? Veled pl. sosem fog, mert k. drága hűtőd van... Az enyémnél sem az ár volt szerintem az oka, csak valószínűleg eldugult a lefolyó.
2022. júl. 4. 15:08
 18/30 anonim ***** válasza:

"de nyilván nem szeretem ilyen helyzetben nyitogatni az ajtót, hogy megnézzem, elég hideg van-e."


Erre már linkelte a megoldást rögtön az első hozzászóló...

2022. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy olcsó hűtő, 50e-100e??? Nincs azokkal sem baj...

Minden új hűtő hűt rendesen, ha normálisan lesz beüzemelve-elhelyezve.Ha nem, akkor az a felhasználó hibája.


A másik, ha van olyan ökör, aki a hűtőt beépíti és nem hagy szellőzést hátul, az úgy jár, ahogyan te...vajon ráhibáztam..., de nem is érdekel, írsz amit szépnek gondolsz.

Túl vakarod ezt a témát...vagy csak hullákat tartasz a hűtődben, ezért pánikolsz itt:DDD

2022. júl. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

#19 én csak válaszoltam a felvetésekre... Hagytam szellőzést hátul, mellesleg oldalt forró, mint kiderült most. Az egyik oldalon volt mellette szekrény ugyan, de miután elhúztam onnan, az sem javított a helyzeten. Valószínűleg igen, az én hibám volt, nem takarítottam/olvasztottam le elégszer, nem is hibáztattam a gyártót. 40e volt egyébként. Ezen kívül eddig csak pozitív tapasztalatom volt vele (pl. halk).

Akkor megköszönve a válaszokat, le is zárom a kérdést :)

2022. júl. 4. 16:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!