Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem általános a hűtőgépe...

Miért nem általános a hűtőgépeken egy-két (lehetőleg külső, digitális) hőmérő?

Figyelt kérdés

Ez szerintem egy filléres dolog lenne a hűtőgép árához képest. Most kénytelen vagyok ablakhőmérőt nézni, ha ki akarom vezetni, és akkor még nem is beszéltem memóriáról, wifiről, appról diagrammal...

Most lehet azt mondani, hogy tegyek be hőmérőt, és kész (tettem is), de ha pl. amúgy is nehezen hűt, folyton ki kell nyitni az ajtót, hogy megnézzem, így (a 30 fok körüli konyhában) rögtön még melegebb lesz belül, így nem nézem meg. Gondolom komolyabb automatikus hőérzékelővel ellátott modelleknél nincs ilyen probléma, de olcsóbbaknál előfordulhat.



2022. júl. 4. 10:19
1 2 3
 21/30 Hintalow ***** válasza:
Mondjuk az eddigi majd 40 èvem alatt soha nem jutott eszembe, hogy hány fok lehet a hűtőben ( meg nem is került soha szóba ilyen senkivel) èrzèsre lehet tudni, hogy hűt -e, azt jóvanazúgy' 😀
2022. júl. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Olyat kell venni, ami mutatja a hőmérsékletet, fagyasztóban és a hűtőtérben is.

Elég sok ilyen van, ilyet kell venni, vagy megoldani magadnak.

2022. júl. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Salx Narval ***** válasza:
Használat közben én is hiányolok ezt azt némelyik háztartási gépemnél de mit lehet tenni ez van, legközelebb odafigyelek és olyant választok ami tartalmazza az általam igényelt funkciókat is , ha nincs ilyen, v aránytalanul drágább akkor jön a barkácsolás, okosítás.:D
2022. júl. 5. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Megfordult a fejemben, hogy ezt nem költséghatékonysági, hanem marketing megfontolásból nem teszik bele, inkább a jóval drágábbak felé terelgetik az embert...
2022. júl. 5. 06:54
 25/30 anonim ***** válasza:

#24: de, költséghatékonyság.

Mert a felhasználók 99.99%-ának nem kell, így ők nem fizetnék meg a felárat.

Viszont egy hőmérő beszerelése vezetékelése plusz lépés, plusz kijelző, mindent külön tesztelni is kell a gyártás végén minőségellenőrzéskor, ez mind pénz és idő (ami megint pénz).

2022. júl. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor felesleges, én vagyok a hülye, hogy ilyet elvárok, mikor pl. meg lehet nézni kézzel is, köszönöm a válaszokat.
2022. júl. 5. 08:46
 27/30 anonim ***** válasza:

1-esben leírtam ugyanazt amit ti is leírtok neki már többedszzerre.

Az hogy még mindig kínlódsz ezen témán kérdező azt jelenti, hogy az agyadban neked valami komoly probléma van. Egyik szavaddal ütöd a másikat, amit mi mondunk azt meg nem érted, nem akarod megérteni.

Ha hőmérős hűtő kell, akkor olyant veszel, vagy veszel egy hőmérőt. Ennyi.

Fejezd most már be a szórakozást, mert írok a moderátoroknek és kirakatlak innen a fenébe! Kaptál választ már az első válaszban, nem kell tovább fűzni a sztroit!

2022. júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
#27 Egyrészt nem ütöm egyik szavammal a másikat. Amit az előbb írtam, csak irónia volt... Jelentsd nyugodtan, de én nem kötözködöm, csak reagálok, és szépen le is lehet tiltani azokat a kérdéseket, amikről már nem akarsz értesülni. Gondolom, ezzel most újat mondtam...
2022. júl. 5. 08:56
 29/30 anonim ***** válasza:

28


A 20 hsz-ben már lezártad a témát, erre itt pufogsz, ütöd szavad...:DDD

2022. júl. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
OK, ez jogos.
2022. júl. 5. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!