Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Rossul szigetel a mikrom?

Rossul szigetel a mikrom?

Figyelt kérdés
Azt olvastam egy cikkben, hogy egy jól müködő mikró fala megakadályozza a bluetooth és a wifi jelek áthaladását. A cikk azt írja: rakjon be egy készüléket (pl bluetooth füles) a mikroba (nyílván ne kapcsolja be a mikrót) és a telefonjával próbáljon rácsatlakozni. Na most az a baj, hogy nekem csatlakozik. Több méterre is elmentem a mikrotol és úgy is működik. Még a wifi is működik ha a telefonomat rakom be a mikróba. A cikk szerint ha csatlakozik a telefon a mikron keresztül akkor a mikro nem jó és ki kell dobni. Tényleg kidobjam vagy ne?

2022. júl. 19. 20:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Mármint a saját WIFI-m
2022. júl. 20. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!