Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Meg lehet szokni a hűtőgépet...

Meg lehet szokni a hűtőgépet fogantyú nélkül?

Figyelt kérdés

Sajnos kinőttük az öreg, kb. 160 cm magas hűtőnket, most veszünk egy kb. 200 cm-eset. (Reméljük elég lesz)

Meglepődve tapasztaltam, hogy noha nekem tetszenek az egyik márka (LG) hűtői, de jelenleg az összes fogantyú nélküli, alulról benyúlva kell a felső ajtót nyitni, ami nekem nem tűnik ergonomikusnak. Szinte görnyednem kell, és teljesen át kell fordítanom a tenyerem. Attól félek, oldalról fogom nyitni, és esetleg a tömítést fogom elhasználni, ahol megfogom az ajtót. Az alsó ajtó felülről nyílik, az meg koszgyűjtőnek tűnik.

Lehet, hogy csak emiatt másik márkát veszek, de érdekel más véleménye, meg lehet ezt szokni?

(Volt egy olyan (LG) hűtő, aminek az ajtó oldalában volt a megfogó, de sajnos az jelenleg nem elérhető, csak ezek az alulról megfogósok)



2022. júl. 31. 13:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
20 éve ilyen hűtőm van. Megszoktam kb 1 óra alatt.
2022. júl. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Őszintén meglepett 1-2 válasz stílusa.

Miért kell fölháborodni egy jelentéktelen kérdésen? Miért kell bármit is írni ebben a stílusban? Azt is le lehetett volna írni, hogy "nekem ez nem tűnik fontos kérdésnek".

Nyilván nem lesz az életemre nagy hatással egy fogantyú, de jó mókának tűnt egy ilyen fajsúlytalan dolgot leírni.

Hát akkor nem írok több kérdést/választ, nekem nem áldozat többé nem kinyitni ezt a honlapot.

Ha a csúnyát író erre írna valamit, akkor felesleges, mert nem fogok reagálni többet.

Normális válaszokat köszönöm.

2022. júl. 31. 22:37
 13/14 anonim ***** válasza:
53%
Ott nyitom a hűtőt, ahol a gyártó kiképezte a kezemnek a helyet. Alkalmazkodó típus vagyok, és nem a szokások rabja. Bennem fel sem merült, hogy "meg tudom-e szokni" ?!?
2022. aug. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%

Olyan vagy te is mint az asszony.

EZ is ha valamit nem akar megcsinálni akkor talál egy csomó elméletet hogy miért és hogyan ne csinálja meg.

Negyed ennyi energiával , ráfordítással dupla annyi mindent meglehetne csinálni.

2022. aug. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!