Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Frissen vásárolt Dolce Gusto...

Frissen vásárolt Dolce Gusto kapszulás kávéfőző nem működik vagy én vagyok a balfallos?

Figyelt kérdés

Szép napot


Vettem egy dolce gusto azt hiszem xs kávéfőzőt. Össze raktam. Be dugtam, víz a tartályba mondom a képek alapján először át mosom. Kerreg zajong stb de semmit nem csinál 2 másodperc alatt hidegre húzva. Mondom jó. Műanyag ki, kávé kapszula be. Pirosra állít (oldalt zöld a pötty) és akkor iszom egy kávét. Kerreg és ennyi. Semmi nem jön ki belőle.


Valamit rosszul csinálok?


2022. aug. 1. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
néha a víztartályt meg kell igazítani, mert úgy tűnik jól van, de mégsem. nekem pl. ettől kerregett
2022. aug. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Morzsi007 ***** válasza:
Fog is zajongani. Kicsit tovább járasd, mint 2 másodperc, mert víz még nincs a rendszerbe. Kapszula nélkül mosasd át 1-2 dl vizet engedj ki először.
2022. aug. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Perc akart lenni nem mp csak el írtam
2022. aug. 1. 13:23
 4/4 Morzsi007 ***** válasza:
Nekünk is hasonló van. Úgy emlékszem volt valahol egy átlátszó ragasztó, amit le kell venni? De lehet tévedem.
2022. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!