Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen porszivot az amire azt...

Milyen porszivot az amire azt mondod hogy jó és kényelmes vele takarítani?

Figyelt kérdés
2022. aug. 16. 14:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
81%
Hát szerintem egyszerűbb, higiénikusabb, meg olcsóbb is egy porzsák nélküli tartályát kiüríteni.
2022. aug. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
86%

[link]


Mi ezt vettük, de nagyon megvagyunk vele elégedve mert nagyon halk szerencsére még max fokozaton is így akár az éjszaka közepén is lehet vele takarítani, porzsákot is vettünk hozzá pluszba 5 db volt valami 3-4 ezer forint és évekig elég.

Jár hozzá egy csomó kiegészítő de a kedvencem a turbo kefe ami minden hajszálat összeszed :)

2022. aug. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

"a turbo kefe ami minden hajszálat összeszed"

Na de utána hogy lehet megszabadítani a hajszálaktól?...

(Én partvis ügyben most fejlődtem végre odáig, hogy ilyen szilikon partvist vettem, ami nem ragaszkodik a annyira ahhoz a sokmindenhez, amit a hagyományos magába szed, aztán képtelenség kiszedni belőle. :) )

2022. aug. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

"Na de utána hogy lehet megszabadítani a hajszálaktól?..."


Sniccerrel levágom. 2 perc.

2022. aug. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%

Kb 5 évig volt egy Samsung porzsáknélkülim. Állandóan tisztítani kellett a szűrőket, portartályt kimosni.

Most egy Miele porzsákos van. Tény, hogy hosszútávon drágább a zsák bele, de nekem sokkal higiénikusabb kivenni a teli zsákot és beletenni az újat, mint folyton a poros tartályt és a szűrőket mosni.

2022. aug. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

"portartályt kimosni"

Sose szoktam, úgyis poros lesz újra öt perc múlva. :)

2022. aug. 18. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!