Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Száraz nedves porszívoval...

Száraz nedves porszívoval lehet kárpitot takarítani?

Figyelt kérdés
Karchert vennék, kárpit tisztító gép nagyon drága az én pénztárcamhoz így arra gondoltam hogy ha át takarítom szivaccsal az ágyat, kanapét stb aztán a a száraz nedves porszívoval atmegyek rajta úgy hatásos lesz e
2022. ápr. 15. 23:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem simán! A takarítógép se csinál mást, mint ráspricceli a vizet a kárpitra, most ha nem a gép, hanem te nedvesíted meg az a végeredmény szempontjából mindegy. Mondom ezt úgy, hogy takarítógépem van, de csodát nem művel az sem.

Sőt vettem ilyent is, de sajnos a kompresszorom nem bírja, bár kérdés, hogy egyáltalán hatásás lenne-e ha igen?

[link]

2022. ápr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon csúnya lesz a végeredmény. Ha mélyebben érdekel a dolog, nézz utána a kromatográfia néven ismert jelenségnek, ugyanez történik kárpit tisztításnál is. A szennyezést teljes mértékben el kell távolítani a kárpitból és nem hagyni, hogy a vízben oldódó szennyeződés "elfusson" a még kevésné nedves felületek felé és végül benne maradjon a kárpitban (az eredeti helytől távolabbi területen).
2022. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!