Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Miért nem forog a ventilátor?...

Miért nem forog a ventilátor? Miért nem szeretne működni a ventilátor? Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy delight márkájú usb-s mini ventilátorom, az a probléma merült fel hogy amikor bekapcsolom megmozdulnak a lapátok előre egy picit de semmi több. Szeretnék segítséget kérni hogy mitől lehet? Nem nagy tételű a ventilátor 2 ezer forint körül mozog az ára de azért mégsem szeretném ilyen könnyen elengedni. Válaszotokat előre is köszi!

2022. aug. 22. 01:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
U.i. A forgásról annyit lehet tudni hogy van 3 lapát és egy teljeset előre mennek, nagyjából 5-10mp-ént ismétlődik ez a folyamat.
2022. aug. 22. 01:13
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Semmi olyan nincs benne amit javíthatnál.
2022. aug. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem asztali ventilátorom volt, tavaly vettem, idén nyáron be akartam kapcsolni, és berohadt: meg kellett lökni, akkor elindult, de aztán megint megállt és csak erőlködött meg melegedett.
2022. aug. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mire van rádugva? Számítógép USB 2.0 vagy USB 3.x (kék esetleg piros) portja? Esetleg egy USB töltőre?


Esélyes, hogy tönkrement, de azért megpróbálhatod valami kicsit erősebb USB cuccal, hátha csak több kraft kell neki.


Saját felelősségre és vigyázva:


Fogj egy legalább 1A erősségű telefon töltőt (valami sima töltő, régebbi telefonét, ne új nagyon erős / gyors töltőt).


Ha azzal se moccan meg, akkor kuka.

2022. aug. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen 4-es válaszoló, már megpróbáltam előbb is rádugni egy telefon töltőre de nem tudta takelni, hát akkor kuka.
2022. aug. 22. 06:14
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Csak lényegre törően 😂


Miért nem forog a ventilátor?

Mert nem jó.

Miért nem szeretne működni a ventilátor?

Ez nem szeretet kérdése, eddig tartott - made in china.

Mi lehet a baja?

Az, hogy nem jó :(


Remélem megválaszoltam a kérdéseket 😊

2022. aug. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Szorulhat a tengelye. Ha hozzá lehet férni, akkor felfelé fordítva egy csepp finom olaj a tengely tövéhez és ujjal pörgetni. Ha közzé tud menni az olaj, akkor jó lesz. Már ha ez a baja.


3.-nak ugyanez.

2022. aug. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kéttel tudod forgani a lapátokat?

Nem gyűrődött be a tengelye körő valami? Haj például?

2022. aug. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezeknek álltalában olyan gyenge USB kábelük van.

Lehet, hogy eltört benne az egyik szál.

Ha megmozgatod a csatlakozónál, vagy ahol bemegy a ventilátorba...

2022. aug. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Végül kibasztam a kukába. Azért köszi mindenkinek!
2022. okt. 12. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!