Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Hűtőszekrény típusok? Az...

Hűtőszekrény típusok? Az alábbiak közül hogy állítanátok fel a minőségi sorrendet kombinált hűtőszekények között?

Figyelt kérdés

Gorenje, Zanussi, Whorlpool , esetleg egyéb?


olvasom a leírásokat és kb 50-50% aki szidja mindegyiket és az is, aki dicséri ....


esetleg hozzáértő leírná a véleményét? megköszönném



2022. szept. 1. 12:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Samsung / LG
2022. szept. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Electrolux. Nekem ez van, hosszú évek óta, teljesen elégedett vagyok. De másoktól is hallottam, hogy a márkának a konyhai termékei nagyon jók.

Az általad felsoroltak közük a Gorenje és a Zanussi is jó és megbízható. Gorenje és Zanussi is van a családi, baráti körben. Senki sem panaszkodott rájuk. Kifejezetten sokáig bírják.

2022. szept. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

oké megnézem ezeket is, az ár max 150, szóval persze látok 600-ért is szép Samsungot, de nekem felesleges.

na azért elég vegyesek a vélemények most már, szóval nehéz ügy, de a véleményezések is legalább ennyire vegyesek. ezek szerint nagyon szériafüggő a minősége egy adott modellnek ...

2022. szept. 1. 17:20
 14/14 A kérdező kommentje:

őrület h mennyire felmentek itt is árak, na persze hol nem.


a Samsung még nem került szóba, de azt is csak szidni láttam az értékeléseknél (150 ezres). pedig kb eddig akarok árban elmenni. az LG és mások jóval magasabb árkategória.

akkor ha jól vettem ki eddig, a Gorenje és a Samsung közül inkább a Samsung, igaz? érdekes, mert többen meg azt írták, hogy "bezzeg a Gorenje", szóval igazodjon ki ezen valaki ...

2022. szept. 2. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!