Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van egy mosogato gepunk. Es...

Van egy mosogato gepunk. Es annyira ideges vagyok mikor itthon nem teszik be a mosatlant….nem hiaba van…(?)

Figyelt kérdés

Mikor beteszem itthon a mosogato gepbe a sok koszos tanyert,evoeszkozt,poharat…..akkor le leszek cseszve..

Pl. Ma bepakoltam 5 tanyert,8 evoeszkozt,es 2 poharat.

Es mindig levagyok cseszve hogy ilyen kevessel nem jo elinditani mert csak pazaroljuk a vizet…meg azt mondjak hogy ha mar elinditom akk tobbet pakoljak bele ne ilyen keveset.

Dee meg iss tobbet sporolok vele mintha kezzel mosogatnak el meg ezt a keveset is amit leirtam az elobb.

Igazabol szuleim hulye szokasa ez.

Es mar megorulok…nem tudom h igazuk van e vagy sem. De szeretnek sporolni meg is a vizzel.

De szerintuk felesleges elinditani ilyen kevess koszos eszkozokkel.

Most nem fogok varni megegy napot h ugyan ennyi legyen…mert engem meg zavar hogy ottt alll a sok mosatlan a konyhai csapban


Mi errol a ti velemenyetek?

Elore js koszonom a valaszotokat!



2022. okt. 23. 22:44
1 2
 11/11 NTBS ***** válasza:
80%
Ezt a mennyiséget 3 perc alatt elmosogatom kb. 10 liter víz felhasználásával.
2022. okt. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!