Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Megéri lecserélni a kapszulás...

Megéri lecserélni a kapszulás kávéfőzőt automatára?

Figyelt kérdés

Jelenleg egy Nespresso Delonghi Essenza Minim van, de elgondolkoztam mostanában azon hogy veszek egy automatát. Leginkább Philipset illetve Delonghit nézegettem. Meggyőződésem hogy olcsóbb a szemes kávé mint a kapszula, illetve minden bizonnyal finomabb is. Alapból feketén iszom, erősen, szóval ezért is sokat számít az íz. De néha megkívánok egy lattét vagy egy capuccino-t, ez is előnye lenne az automatának.

Aki járt már be hasonló utat, milyen véleménnyel van erről?



2022. okt. 24. 19:57
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Sztem igen.
2022. okt. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

6-7 gramm őrleményből készül a szokásos eszpressó, vagyis 1 kiló szemes kávéból kb 130 adagot főz az automata gép.


Philips-et ajánlom, könnyű kitisztítani. Egyébként a Philips és a Saeco lényegében ugyan azokból az alkatrészekből készül.


Annyit tudsz még spórolni, hogy heti 1-2 lattéhoz felesleges a tartályos tejhabosítót megvenni. Az alapgép gőzkarjával is szép habot csinálhatsz.

2022. nov. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
85%
Megéri. Automata 1000x jobb, én is arra váltottam.
2022. nov. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%

PHILIPS EP2220/10

Fapados, de teljesen jó gép. Presszóhoz, meg néha egy-egy lattéhoz tökéletes. Ne felejtsd el vízkőmentesíteni a hozzá való folyadékkal és használd a vízszűrőjét, akkor lazán elmegy akár 15 évet is.

2022. nov. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!