Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Elöltöltős mosógépbe melyik...

Elöltöltős mosógépbe melyik márkát érdemes megvenni ,LG , Electrolux, Bosch?

Figyelt kérdés
2022. okt. 25. 17:22
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Ez inkább attól függ mekkora a keret rá.

Van aki megveszi a legolcsóbbat, és ha elromlik pár év múlva, vesz egy másikat. Lehet még így is olcsóbban jön ki, mint megvenni egy több százezres gépet.

Whirlpoolt mondjuk nem ajánlom, gyenge minőség, én legalább egy Electroluxot vennék.

2022. okt. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Lg
2022. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik variáció a legolcsóbb, aztán bírja ameddig bírja. Ha letérdel, akkor egy újat venni, a régit vihetik..

A másik variáció, megkérdezel egy mosógép szervizt, melyik mosógépből van a legkevesebb javításban..

Én ezt tettem, és ezért vettem egy AEG mosógépet...15 évig használtuk, aztán a nejem megúnta..szintén így vettünk egy Elektroluxot.

2022. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3 db whirlpool után több ilyen márkájú terméket nem veszek. Lehet csak én vagyok peches, de amint lejárt a garancia kuka lett mindegyik. 1x dob csapágy, ami nem javítható komplett csere dobbal, 1x a panelja elfüstölt, az utolsónál pedig mind a 2 hiba kb egyszerre...

Most elektroluxot vettem, még nincs tapasztalat, de sokkal halkabb annyi már biztos.

2022. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Electroluxot használtunk évekig. Semmi probléma nem volt vele.
2022. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Előző gépem samsung volt, 11 év után cseréltem, semmi hibája nem volt (költözés miatt, más méret, ennyi idő alatt egy kis technikai frissítés…), s jelenlegi electrolux.

Mindkettővel nagyon meg vagyok elégedve, sokat bogarásztam, olvastam utána a neten, hogy milyen funkcióik vannak, ebből mi az amit TÉNYLEG használnék (nekem pl az alap programokon túl a 14 perces cipőmosó program, a 15 perces gyorsöblítés-program, a gyors sportcucc program, a gőzzel való átfrissítés és az 1000+ fordulatszám volt elsősorban szempont- a mostani gépnél még az is + volt, hogy FEKETE színű :D


(A neten fenn van mindegyik kezelési útmutatója- nézd meg a programtáblázatot, a kijelző paneleket, a méreteket, a garanciákat, a szervízhálózatot stb.- van gondolom egy keret… nem kell 10 perc alatt dönteni)

2022. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6 os nagyon szépen köszönöm,hogy ennyi időt szàntàl a válaszra és a többieknek is.
2022. okt. 25. 21:53
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

A Bosch inkább felejtős

Ellenben a Gorejne is jó lehet

2022. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
AEG-et vennék, sok jó véleményt olvastam róla vagy pedig Boscht.
2022. okt. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!