Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » A mosogatógép megbolondult?

A mosogatógép megbolondult?

Figyelt kérdés

Egy aránylag új, egy éves Bauknecht mosogatógépem van, ami eddig tökéletesen müködött.

Tegnap kezdte, hogy a 2:45 perces programnál (általában ezt használom, 50 fokos) kb 25-30 perd múlva átugrik az órája 1:25-30 körüli értékre (azért nem tudom pontosan, mert nem voltam pont akkor ott), és úgy megy végig. Az edények nem lesznek rendesn tiszták, valamilyen réteg, bevonat marad rajtuk.

Ma másik, 65 fokos programot használtam, ugyanezt csinálja, ugyanolyan rossz eredménnyel.

Szürök mind tisztítva vannak rendszeresen, pár nappal ezelött utoljára.

Nem tudom, ennek mi lehet az oka, esetleg mit lehetne rajta állítani.

Nagyon megköszönném, ha tudnátok segíteni.



#mosogatógép #nem mos rendesen #timer nem jó
2022. okt. 25. 18:37
1 2
 11/13 Salx Narval ***** válasza:
Igen elég ritka jelenség. Általában az idő előtti leállás a jellemző nem pedig néhány funkció átugrása. Az összes programnál jelentkezik ez a hiba? Arra gondoltam, hogy talán megtalálhatnánk mit hagy ki és talán akkor az okára is rájönnénk bár valószínűleg akkor sem úsznád meg a javíttatási költséget. Ha van kedved vacakolni vele akkor még visszanézek.
2022. okt. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget meg a tippeket, egyelöre még nem sikerült helyrehozni a gépet.

Ami egyértelmü számomra idöközben, több fajta program után, hogy magát a mosást hagyja ki, elöször átöblíti az edényeket, aránylag alaposan, meleg vízzel, utána átugrik a végén lévö öblítésre, illetve meg is szárítja, ami benne van.

Annyi elönye van, hogy utána kézzel alaposan átöblítve tiszták lesznek, nem kell sokat mosni rajtuk, de ettöl még nem igazán optimális.

Attól tartok, tényleg ki kell hívni a szervizeseket, másként nem fog megjavulni.

Ha meglesz a diagnózis, meg fogom írni, mert látom, idöközben téged is izgat a megoldás.

2022. okt. 28. 18:45
 13/13 A kérdező kommentje:
Idöközben kiderült, mi a probléma: a víz nagyon kemény, és a bejövö vízvezeték be volt szükülve töle, a gép nem kapott rendesen vizet, ezért nem müködött rendesen. A csap cseréje óta semmi baja.
2023. márc. 24. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!