Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Fagyasztó szekrény vásárlással...

Fagyasztó szekrény vásárlással várjak januárig? Vagy nem fognak már lejjebb menni az árak?

Figyelt kérdés

Olyan 250 ezer lenne a max amit kiadnék egy fagyasztószekrényért. Ahogy nézegettem egy 240 ezres pár hónapja csak 170 ezer volt, idén januárban meg 140.

Szóval azért elég meredek egy 100 ezres áremelés 8-10 hónap alatt szerintem. Most hogy ez az infláció meg az inkompetens EU miatt van, vagy a forgalmazók emelik direkt az árakat mert háború meg chip-benzinhiány stb-re hivatkozva gyakorlatilag bármit megtehetnek, nem tudom.


Annyira nem egetverően fontos egy új hűtő, pár hónapot még tudok várni ha esetleg lehet számítani némi árcsökkenésre.


2022. dec. 11. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nem lehet megmondani. Ha nem kell ennyiért senkinek, idővel csökkennek majd az árak. Ha viszont ennyiért is megveszik, még feljebb fog menni.
2022. dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik úgy egyelőre, hogy lentebb mennének az árak, sőt még mindig emelkedés várható. De a hűtőnél ki tudja, előfordulhat hogy valami szuper akciót tesznek rá, hogy vigyék ha nem kel el. De ez elég ritka, és kiszámíthatatlan.
2022. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
9%
Nem az EU-val van a baj kis barátom, hanem Viktor barátoddal. Nézd meg mekkora az infláció, és mekkora az árnövekedés, a környéken nincs ilyen. Matolcsy is nyíltan kimondta, hogy a probléma bent van és bent kell megoldani, elhibáztak mindent. Ráadásul a többi 20on X tagállamban is van probléma, de nem ekkora. Ne legyél droid. Igen az áremelkedés globális probléma is, de lokális is. Csak az itthoni rendszer szeret mindenkit hibáztatni, csak tükörbe nézni nem. 419 most az euró csak szólok. Minél tovább maradnak ezek az idióták, és minél lejjebb esik az euró, dollár, annál drágább lesz minden.
2022. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi 1-2, akkor nem marad más mint megvárom a januárt és meglátom mi lesz. Jelenleg egy használt fagyasztóládában vannak a kaják, 13 ezerért vettem sos-be, mikor a régi bedöglött. De már tele a hócipőm vele, mert éjjel nappal megy és olyan hangja van mint valami kukorica darálónak.
2022. dec. 11. 13:22
 5/6 puritan ***** válasza:
Hát, én nagyon csodálkoznék, ha januárra bárminek is lejjebb menne az ára.
2022. dec. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az új hűtővel spórolni fogsz. Mi tavaly kényszerűségből kicseréltük a háztartási gépeket (ahogy lenni szokott, egyik a másik után adta meg magát, bár elég korosak voltak). 2 ezer Ft-tal csökkent a villanyszámlánk!
2022. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!