Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik a leghatékonyabb,...

Melyik a leghatékonyabb, legtisztábbra mosó mosógatógép? (Ami az erősebb szennyeződéseket is leviszi. ) Az ár nem számít, csak hazai forgalomban kapható legyen.

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 12 éve van egy alapgép Bosch-om, akkoriban nemigen volt még választék. Bármilyen dzsuvás edényt ragyogóra mos, egyedül a tojásossal nem bír, de ezt másikak sem, ahogy hallottam. A Lidl-ben kapható tabblettát használom hozzá, abból is az olcsóbbat, 499,- Ft/30 db és sót teszek még a gépbe, mert nagyon kemény felénk a víz.
2010. okt. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem egy régi AEG gépem van nincs rá panaszom sajnos ma már sok régi nagy márka elkurvult.Talán még a Bosch és az AEG nem.
2010. okt. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindegyik tisztára mosogat, inkább műszaki paraméterekben, fogyasztásban, alkatrész-utánpótlásban, tartósságban van különbség, ezeket érdemes figyelembe venni. Amit tudnod kell: nem lehet kajálás/főzés után azonnal berakni mindent, ezt nem konyhamalac, amit ledarálja a fél csirkecsontot. Szalvétával le kell törölni, leöblíteni (vakargatni nem kell, csak kajamaradék ne legyen rajta) és úgy berakni. Különben eltömődik a szűrője. Ha szerencséd van, ki tudod takarítani, de előbb-utóbb ezzel együtt is tönkremegy. Nem tudom, mit értesz erős szennyeződésen, de szerintem azt felejts el.
2010. okt. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!