Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Szerintetek mi az oka, hogy...

Szerintetek mi az oka, hogy eltűntek a kávédarálók a boltok előteréből?

Figyelt kérdés
[link]

2022. dec. 28. 15:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
Pl lehet kapni darát kávét? Vagy bárki tud venni kávédarálót? Az automata kávéfőzők darálnak is
2022. dec. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom, de nekem is hiányoznak. Az őrölt kávé lassan fogy el, mostanában a felét a mélyhűtőbe teszem.
2022. dec. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

Talán az hogy akkoriban többnyire szemes kávét árultak-ellentétben a mai áruválasztékkal-és a bolti darálót csak az olyan csórók használták akiknek nem volt otthon saját?Ma már pár órányi munkabérért lehet venni kávédarálót.

+tisztítás,karbantartás,pótalkatrészek a bolti darálóhoz a bolt költsége.

2022. dec. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
12%
A rendszerváltáskor olyan szegénység lett hogy a vásárlók vittek mindent ami nem volt lelakatolva, lebetonozva.
2022. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Basszus de retro. Gyerekkorom emlékeibe vissza repültem, pedig tökre ki ment a fejemből hogy ilyen valaha létezett. :D
2022. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
28%
#1 Egy rendes kávédaráló több tízezer Ft.
2022. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Kicsi a szemes kávé eladások aránya a vákuumcsomagolt őrölt, a kapszulás, a párnás, az instant meg a 3in1, 2in1 kávékkal szemben.
2022. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%
Nem igaz, hogy nem lehetett kapni őrölt kávét, vagy a kávédaráló drága lett volna, ez nem csúcstechnika, főleg ha kézzel kell tekerni. Egy fekete-fehér tévé, vagy egy magnó egy havi fizetés volt.
2022. dec. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
91%
Kávé szaküzletekben van daráló. Különböző szemcseméretet is kérhetsz. Ingyen ledarálják.
2022. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

Úgy a daráló látványa nincs nagyon előttem, de az illat... Az az frissen darált kávé illat, ahogy beléptem egy közértbe, az nagyon a fejemben van, sokszor eszembe is jut csak úgy..


Amúgy én nem szeretem az ilyen mindenki által használt dolgokat... Ki tudja más mit rak bele, nincs e épp elromolva... Én meg öntsem bele a kávém?! Nagyon nem csodálom, hogy már nincsenek....

2022. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!