Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen fajta mini porszívót...

Milyen fajta mini porszívót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Egy elég nagy, nehéz porszívóm van. Keresek mellé valami olyasmi kis méretű eszközt, amivel könnyen, hatékonyan lehet kis felületeket porszívózni. Akár bútor kárpitot, asztalt, polcokat, nehezen hozzáférhető sarkokat. Ha kis területen kiszóródik valami, ne kelljen a nagy porszívót elővenni miatta. Külön előny lenne még, ha TV, számítógép, billentyűzet portalanítására is alkalmas lenne.

Régen a szüleimnek volt valami kis morzsa porszívójuk, de nem vált be nekik, nem tudom, miért. Ezért gondoltam, hogy tanácsot kérek itt olyanoktól, akiknek jó tapasztalatai vannak hasonló készülékekkel. Akár konkrét készüléket ajánlhatnátok, akár valamilyen támpontot, hogy milyen néven érdemes ilyen kis porszívót keresni, mire érdemes figyelni a vásárlásnál.

Ezekben a készülékekben szokott lenni porzsák? Azt hol lehet hozzá kapni? Ha nem, akkor hogyan lehet tisztítani a por tartályát? El lehet mosni, hogy ne maradjon a falán a por?



2023. jan. 15. 11:23
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Mazsolázz:

[link]

2023. jan. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"volt valami kis morzsa porszívójuk, de nem vált be nekik, nem tudom, miért. "

Mert a régebbieknek alig volt szívóerejük, csak nagy hangjuk. A maiak csöndesebbek, erősebbek, padlókefével könnyebben fölszednek szőrt és egyéb dolgokat is a szőnyegből is.

Bosch-nak vannak jó cuccai, nekem is olyan van, és javítottam már másoknak is (akkucsere, nyilván nem tart örökké, de a gyári akku töredék árán átcellázható).

2023. jan. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 menta34 ***** válasza:
az aldi/lidl morzsaporszívó kategóriát felejtsd el szerintem. Nekem van egy csak arra jó, hogy ezer lesz a vernyomásom, hogy a szarért vettem meg :D
2023. jan. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezek az akkumulátoros porszívók nem jók, van két idős néni ismerősöm, ilyesmit vettek (Vezető márkából). Mindketten arra panaszkodnak, hogy gyorsan merül és gyenge. Meg is néztem nekik a porszívókat, nem lehet vele mit kezdeni. Az akkuk kb 1,5-2 éves korukra teljesen kinyiffannak. A szívóerő meg újkorában se ért semmit.


Én inkább vennék egy kicsi, ám de vezetékeset.

2023. jan. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!