Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Mikrohullámú sütőt szeretnék...

Mikrohullámú sütőt szeretnék venni, viszont teljesen tanácstalan vagyok, milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Csak kész étel melegítésére használnám, nem főznék-sütnék benne semmit. Legyen megbízható, megfelelően szigetelt, tartós darab. Nem akarok rá többet költeni, mint amit feltétlen szükséges, de a minőségen, megbízhatóságon, biztonságon nem is akarok spórolni. Melyiket vegyem?

2023. jan. 26. 03:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik ugyanannyira szigetel, egy előírásnak felelnek meg. Hacsak nem iparit veszel.

Nézd a méretèt, elférjen a tányér, teljesítményt~1000w, vagy az idő beállíthatóságot. Ha jó sokszor a fél egy perc, akkor belehessen rá állítani. Márkába valami középárassat, jó garanciával.

Legtöbbször a csillám koszolódik el és nem melegít, ez tisztítható,cserélhető, csak kevesen tudjàk, és kukába dobják a mikrót.

2023. jan. 26. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

#1

Én pont így jártam, ezért akarok cserélni.

Házilag nem tudom/merem barkácsolni, emberről meg még nem hallottam aki csinálna ilyet. Egyáltalán, milyen szakember foglalkozik ilyesmivel?

2023. jan. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

2:

Ha nem tudod magad megcsinálni, akkor nem éri meg, mert annyit elkérnek munkadíjban, anyagban, hogy annak az árán, minimális pótlással már veszel egy újat!

2023. jan. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

2# ajtó kinyit, jobbra ott a csilám az oldalában, egy nem fémes rész. Simán kivehető. Ha felete meg kell tisztogatni, kaparni, aztán vissza és próba. De típus után vehető méretre vágott, vagy nagyobbat lefaragsz.

Ha tiszta a csillám, más a gond.

2023. jan. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Köszönöm, megpróbálom!

(Bocs' Kérdező az offért, de lehet ez neked is segít!)

2023. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyet vettem a napokban, eddig semmi gond vele, a vélemények is jók róla.

Ha 3 évenként kell cserélni, akkor is megéri ezt az árat. Ennél olcsóbbat nemigen találsz:

[link]

2023. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
A márka tök mindegy, de ha már veszel, akkor legyen grill funkciója is. Azzal lehet igazi, ropogós melegszendvicset és pirítóst sütni.
2023. jan. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a tanácsot, a plusz tippet a csillámról külön köszönöm!
2023. jan. 26. 23:30
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 2 fontos dolog van egy mikrónál (a közepes méreten kívül):

1. Digitális kijelzésű legyen.

2. A melegítési időt ne nyomógombbal, hanem tekerőgombbal lehessen állítani.

Így lehet fél másodperc alatt, egyetlen mozdulattal pontosan beállítani, hogy a tányér étel 60 vagy 70 másodpercet melegedjen. Ha mégse jó, visszarakom még 15 másodpercre.

Nekem már 20+ éve ilyen van, Samsungban, jelenleg a második, az első kb. 15 évet bírt. Ha most vennék, valami olcsót vennék, 25 E körül.

Mi is csak melegítésre használjuk, ezen kívül semmire.

Ha szeretsz grillezni, grillest vegyél. Ha nem grillezel, akkor a grill csak arra való, hogy kisebb hely legyen bent, és minden felfröccsenő dolog ráégjen, letakaríthatatlanul. Én inkább külön szendvicssütőt javasolnék, filléres dolog, de hát ki mit szeret.

2023. jan. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A miénk még működik, de azért 8 éves Orion nem egy “életbiztosítás”, ezért előre nézelődtünk, és nálunk már megvan a befutó, ilyet vennénk:


[link]

2023. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!