Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » A mikrohullámú sütő bezavarhat...

A mikrohullámú sütő bezavarhatja az okos tvt tv boxot és hasonló tárgyakat?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy jött ki a lakberendezés hogy a mikrónak nincs hely, illetve a tv mellett lenne. Kb 50-60cm re egymástól. Probléma ez?

Másik kérdés, van valami más fajta ilyen gyors étel melegítő mint a mikró?

Tiktokon láttam ázsiai videóban hogy egy nagyobb tányér alakú cuccra rakták a kaját, sztem indukciós alapon lehetett. Mi volt az?



2022. márc. 25. 07:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

NEM. Ha ilyen lenne, akkor a mikró szigetelése tönkrement volna, és akkor a legkisebb bajod lenne a technikai eszközök zavarása, neked lennének igen komoly bajaid miatta.

Szóval a mikró nem zavar semmit. Meg ez a leggyorsabb melegítő szerkezet, a müködési elvéből adódóan.

2022. márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem lesz semmi gond.
2022. márc. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Zsír. Köszönöm szépen!
2022. márc. 25. 09:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Mikró fém doboza le tudja árnyékolni a wifit.

Gyakorlatban csak akkor van gond ha a mikró tetejére rakod a routert.

2022. márc. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.
2022. márc. 27. 08:06
 6/6 anonim ***** válasza:
2,4Ghz-es wifit és a bluetooth-t el fogja fújni amikor be van kapcsolva. Az 5Ghz-re nincs hatással.
2022. márc. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!