Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Van "átlagáron" vízzel mechani...

Van "átlagáron" vízzel mechanikusan tölthető mosogatógép?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy hogyan tudnék rákeresni. Sajnos nincs vízvezeték, amire rátudnánk csatlakoztatni.


Előre is köszönöm a válaszokat.


2023. febr. 21. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nincs.


De... mivel egy mosogatogep normal programja 10-15 liter vizzel elmegy, csak egy 20l-es, a falra felszerelt, levagott teteju muanyag kanna meg egy raszerelt cso kerdese hogy legyen 'vizvezetek' a mosogatogepnek.

2023. febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#Ez azért nem igaz,több márkához minimum 0.3bar víznyomás kell,másokhoz 0.4-0.9bar.
2023. febr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ezt a kérdezőt keresd meg:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__haztar..

ő megcsinálta vezetékes víz nélkül, a padlásról, hordóból.

2023. febr. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja még azt akartam mondani hogy ha nem automata gép kell, akkot ott vannak a keverőtárcsás gépek. Na az full mechanikusan tölthető, vödörrel :D

Bár ahogy néztem nemrég az áraikat, nagyon drágák lettek azok is...

2023. febr. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

jajj félreolvastam... mosógépet olvastam.... bocsánat.

De a hordós megoldás lehetséges annál is ha elég neki a nyomás amit a magassággal csinálsz neki.

2023. febr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk egy 20 éves darab van, aminek ki lehet nyitni az ajtaját menet közben és beönteni a vizet. Egy időben nem működött a vízbeeresztés eajta, így oldottam meg. Szóval a régi, használt gépek közt lehet megfelelő.
2023. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50-100 literes műanyag hordót megtöltesz vízzel, majd abba bedugod a házi vízmű szívó csövét. Tadám! Máris van stabil 3-4 bar víznyomásod. A házi vízműre bármit ráköthetsz.
2023. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!