Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik mosógépet vegyem?...

Melyik mosógépet vegyem? Többi lent..

Figyelt kérdés
Ti melyik márkát vennének? Sajnos új kell a régi felmondta a szolgálatot, Electrolux volt és első körben azokat nézegettem, de közben láttam Boscht és LG- t is. Ami nagyon fontos lenne a centrifuga legyen 1000-es is (LG-nek van ilyen centrije a másik kettőnek nincs), illetve 40 fokon 60 percig mosson, álmom a több ruha bepakolás, de a valóságban max 4 kg - ot lehet ezzel a variációval, különben meghosszabbítja a gép a program időt. ( okos) Melyik márka mellett döntenétek ami ár érték arányban jó es megbízható? Ki melyiket ajánlja? A Whirpool- t passzolom pl.mosógépet nem merek abból.:( Fontos még hogy 3-4 órás programot egyáltalán nem fogunk használni.

#melyik mosógép
2023. ápr. 16. 21:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

mi az Electrolux után AEG-et vettünk. 6kg fér bele és 1200at tud. felültöltős és vékony kivitel. (nálunk ez fér el sajna csak)

Mi nálunk a fő szempont a vékony kivitel volt és a centrifuga 1000 v felette. Az LG is jó lett vna de az elöltöltős kivitel ezekkel a paraméterekkel és tapasztalataink szerint az kevésbé tartós.

Szóval ez egy AEG LTN6G261E


Én megmondom őszintén nem vettem észre hogy megnövekedik a mosás idő ha megtömöm. Ha számít kimérem neked. 40fokon a pamut legrövidebb program 1.28p a kijelzője szerint.

2023. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Az lemaradt de gondolom nyilván te is tudod h az Electrolux és az AEG egy márka csak az AEG a prémium kategória. (legalábbis én így tudom, aztán kitudja igaz-e, de előtte uilyen gépünk volt egy Electrolux ami 5 kgot tudott és annak az volt a hobbija hogy ha megtömtem akkor hosszabb ideig mosott és nem centizte ki a cuccot csak 600on.. na ez az AEG ilyet még nem csinált sosem pedig tömöm mint állat.)
2023. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :)Nem írtam, de csakis elöltöltőst vennék. Abból is 60*60- as és legalább 8 kg - os kéne az 5 kg után.
2023. ápr. 16. 21:58
 4/20 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam az Electrolux AEG Bosch az egy termékcsoport.
2023. ápr. 16. 22:00
 5/20 anonim ***** válasza:

Én tavaly egy 9kg-os Samsungot (WW90T554DAW/S6) vettem 180-ért, nagyon szeretem, sokféle program van benne (15 perces mosás is), viszonylag halkan centriz (van benne 1000 fordulat, 1400 a max), utólag tudok hozzáadni ruhát ha véletlen kimaradna valami, általános mosásnál, pl 30/40 fokon 1200 fordulaton 1 óra 6 percig mos.

Elektroluxokat is dicsérik egyébként, de azzal személyes tapasztalatom nincs.

2023. ápr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

ah értelek.


úgy rémlik akkor amikor én is uebben voltam az LG tudta a távolról vezerelhetőséget míg a Bosch nem. Ez számít pl?

2023. ápr. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

oh igen, Electrolux-AEG-Bosch. igen. nem jutott eszembe mi a harmadik de tényleg.. a Bosch 🙈


ha amúgy megszoktad és szeretted az Electroluxot akkor nem fogsz csalódni ezekben sem.


ezen is van 34p rövid mosás, meg 43p műszálas, meg nemtudom.. mindenfele. én 2 koszgomboc ovisra mosok meg egy autószerelő ferjre, szóval nekünk kell sajna a hosszú program is.

2023. ápr. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ja, az nem számít :) Mármint a WiFi-s dolog ha arra gondolsz.
2023. ápr. 16. 22:16
 9/20 A kérdező kommentje:
Pl a centrifugát a írták az Electroluxnal nagyon bosszantó hogy a 800- nál vizes a ruha az 1200-nélkül pedig gyűrött. Mi nem vásárlóink:)
2023. ápr. 16. 22:18
 10/20 A kérdező kommentje:
*vasalunk
2023. ápr. 16. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!