Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik mosógépet vegyem?...

Melyik mosógépet vegyem? Többi lent..

Figyelt kérdés
Ti melyik márkát vennének? Sajnos új kell a régi felmondta a szolgálatot, Electrolux volt és első körben azokat nézegettem, de közben láttam Boscht és LG- t is. Ami nagyon fontos lenne a centrifuga legyen 1000-es is (LG-nek van ilyen centrije a másik kettőnek nincs), illetve 40 fokon 60 percig mosson, álmom a több ruha bepakolás, de a valóságban max 4 kg - ot lehet ezzel a variációval, különben meghosszabbítja a gép a program időt. ( okos) Melyik márka mellett döntenétek ami ár érték arányban jó es megbízható? Ki melyiket ajánlja? A Whirpool- t passzolom pl.mosógépet nem merek abból.:( Fontos még hogy 3-4 órás programot egyáltalán nem fogunk használni.

#melyik mosógép
2023. ápr. 16. 21:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
En sem vasalok. Nem tudom használsz-e szaritót. En azt sem. Szóval én teregetes közben szoktam kissé meghuzgalni a ruhát és akkor az 1200nal sem gyűrött. Amit hiába húzok ki.. az az ágynemű és társai. azt vasalni kell (vagy sötétben kell lefeküdni 😀😀 akkor nem látszik)
2023. ápr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Nincs szárítógép sajnos.
2023. ápr. 16. 22:44
 13/20 anonim ***** válasza:
Én a Gorenje-t javasolnám, abból is a WS967LN-t vagy a WS168LNST-t. Ezek 9 illetve 10kg töltetsúlyú mosógépek. LG-t is tudnék javasolni, de hosszúak a programjai. A Bosch Mix programja 1 óra és 3 percig tart, tehát az nem olyan rossz. A minősége is nagyon jó. Kicsit magas az ára, de hát na.
2023. ápr. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Boscht néztem ami meg belefér, és van egy program ami tetszik: 40 fok, 46 perc. Eddig ez a legjobb időben és hőmérséklet én. Viszont az alsó kategóriáknal nincs automata program, ez baj ?
2023. ápr. 17. 10:51
 15/20 A kérdező kommentje:
Bosch jónak tűnik, szerintem nem drágább mint az Electrolux sokkal bár előbbibol olcsobb alig van.
2023. ápr. 17. 11:12
 16/20 anonim ***** válasza:

A Boschnak semmi köze az Electroluxhoz.

Nekem LG-vel nagyon jó tapasztalatom van. Szinte alig gyűri a ruhákat.

2023. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Ez amúgy érdekes Electroluxos véleményt olvastam, durván ki volt akadva egy vásárló, mivel a 800-ás centri után rögtön 1200-és jön :)) Az LG-nél viszont vannak normális fokozatok.
2023. ápr. 17. 13:11
 18/20 A kérdező kommentje:
LG -ből melyiket lenne érdemes ? Legalább 8 kg- os a kívánalom:)
2023. ápr. 17. 13:12
 19/20 A kérdező kommentje:
Mármint arra panaszkodott, hogy gyűrte nagyon a ruhákat..az. 1200- as centrivel
2023. ápr. 17. 13:13
 20/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy program függő, hogy mennyire gyűr. Pl. amikor a pamut programot lerövidítem, akkor észrevettem, hogy egy csomó funkciót kihagy a gép. Egyszer gondoltam hagyom, had csinálja a 3 és fél órát. Lemérte a ruhákat, 1 óra 35 percet mutatott. Ugyanazon a hőfokon, ugyanazzal a centrivel valahogy sokkal jobb illatuk lett a ruháknak és sokkal kevésbé voltak gyűrődtek. Utána a szebb “utcai” ruhákat betettem a kímélő programra. Száradás után gyakorlatilag egyeltalán nem voltak gyűrődtek.

Szóval ez a gyűrődés szerintem sokkal inkább beálítás és nem márka vagy típus függő.

2023. ápr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!