Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Vannak jó darálós kávéfőzők...

Vannak jó darálós kávéfőzők 90-100 forint alatt? Vagy azok között nincs minőségi?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egyet otthoni minimális (napi 1-2 kávé) használatra és ahogy néztem a legtöbb neves olyan 140+ felett van. Gyűjtsek-e tovább ilyen kategóriákra vagy van olyan ami köztes megoldás tud lenni?

2023. ápr. 20. 08:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
51%

8. Te aztán tudsz hülyeséget írni !!!

Nekem van több féle ia.

Philips Saeco Xsmall, kapszulás és a régi kis kotyogós.

A saeco nagyon jó kávét főz, de a kotyogósnál nincs jobb.

AZ marhaság hogy égett gumi ízű.

Akkor te nem tudsz kávét főzni.

2023. ápr. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
41%
#11 a kotyogóst az égeti el, aki hülye hozzá, márpedig aki egy kotyogóshoz is hülye, annak tök mindegy, milyen kávéfőzője van, mert mindegyikkel pocsék lesz az íze
2023. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
A kotyogós jó. Mi imádjuk a kátronyos, gumis ízét. Semmi pézé nem cserélnénk le valami autómatica bórzalomra!
2023. ápr. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Automatát használok én is, van kettő működő darab és még pár bontott, alkatrész céljára.

Vízpumpás karos gépem is van, az ember nem gondolná, milyen fárasztó a kezelése, naponta többször töltögetni, mosogatni, ugyanazon mozdulatokat ismételgetni. Megelégeltem.

Mindamellett az is ismert, hogy kotyogóssal is lehet jó kávét főzni, csak nem mindegy, melyik márkával és mennyi ésszel.

Ínyencek körében annak is van egy kultusza, technikája. Nem azt mondom, hogy kizárólagosan használják, de opcionálisan elszórakoznak azzal is, megfelelő babfajtával, ami éppen fekszik hozzá.

2023. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!