Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Milyen márkájú háztartási...

Milyen márkájú háztartási gépet vegyek? (mikró, beépíthető sütő, indukciós lap)

Figyelt kérdés
Electrolux, Gorenje és Whirlpool gépeket néztem. A sütőnél pirolitikus tisztításút keresek. Az indukciós lapból 5 zónás lenne a legjobb, de azt csak Electroluxból találtam eddig. Mikróból pedig lenyitható ajtós a cél. Érdekelnek a tapasztalatok és bármilyen tanács :D

2023. máj. 29. 20:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

7: mit nézett meg szakember bekötés előtt ? Sima konnektoros bekötésu, bedugja és kész.


Mikor grillezésre raktam a meleget nem bírta (végülis hogyan bírná, ez egy sütő), es zizegni kezdett de működött. Meg 2 kiflit megpiritott azt a mikro része elköszönt. Röviden ennyi, ezen nem tudom hogy mit kellene szakmebernek nézegetni.

2023. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Gorenjét inkább hanyagolnám, és a Whirlpool se épp a legjobb minőség!

Indukciós lapból nem tudok mit mondani, de például beépíthető sütőből az Electrolux nekünk nagyon bevállt, megbízható, és könnyű kezelni, mikróból pedig Samsungot javasolnék, az egyik legjobb minőség!

2023. máj. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekünk Electrolux főzőlapunk van és nagyon jó minőségű, olyat vegyél. A Gorenje ugyanolyan jó minőségű, mint az Electrolux, tehát én Gorenje sütőt vennék.
2023. máj. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
0%
Az a baj hogy a Whirlpool a legszebb,az mutat jól egy új konyhában.gorenje bosch ocsmânyak
2023. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!