Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Háztartási gépek » Melyik legjobb mosógép amelyik...

Melyik legjobb mosógép amelyik szépen mos és nem lesz baja a ruháknak a mosás után?

Figyelt kérdés

Innex mosógépem van..hangos,nagyon mozog.

Legnagyobb bajom az, hogy minden mosás után valamelyik ruhának baja lesz. Legtöbbször lyukas lesz.


Venni szeretnék másikat.

Melyik legjobb mosógép amelyik szépen mos és nem lesz baja a ruháknak a mosás után?



2023. jún. 15. 00:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Illetve elötöltős van, ez számít?


Ui.: Ha van helyesíráshibám elnézést kérek. Beszédfogyatékoságom miatt szokott lenni.

2023. jún. 15. 00:07
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
A legtöbb mosógép amit újonnan kaphatsz jelenleg, szépen mos. Nézelődj bátran, nézz róluk véleményeket előtte, erre ajánlom az árukereső.hu-t. Az, hogy elöltöltős vagy felül, nem változtat a mosás hatékonyságán (szerintem), az abból a szempontból érdekes, hogy nálad melyik lenne a jobb hely szempontjából. Én az elöltöltőst szeretem, mert annak a tetejére még tudok pakolni.
2023. jún. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 L.. István ***** válasza:
67%
Nem lehet, hogy a ruháiddal van a baj? Még egy mosógéppel se lettek lyukasak a ruháim. Vagy tapogasd már körbe azt a dobot belülről, hogy nem áll-e ki valami belőle!
2023. jún. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bosch Ha 4 vagy afölötti ember van a családban,akko9+ kg-st válaszd. Abszolút visszahozza az árát.
2023. jún. 15. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bosch van szépen mos nem ugrál és nem teszi tönkre ruhákat.
2023. jún. 15. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Ja, Bosch bem rossz persze attól függ mi a keret
2023. jún. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Szervizmérnök úr ***** válasza:
100%

Nem a mosószer nyírja ki a ruhákat véletlenül?

Esetleg a túl sok mosószer.

Miket használsz, hátha tanulságos lehet.

2023. jún. 15. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 NTBS ***** válasza:
48%
Mindegyik jó rendeltetésszerű használat során.
2023. jún. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Párom ruháival is csinálja, nem csak enyéimmel. Tegnapelőtt párom nadrágja, pontosabban övbujtatója teljesen elszakadt és lyukas lett.

Tegnap meg enyém hosszú polom szakadt el, igaz az csipke részén történt. (tudom késszel kéne azt mosni...de ameddig albérletben voltam és ottani mosógéppel mostam semilyen ilyen problémák nem voltak. Pedig ott is mindent mosógéppel mostam.)


Megnéztem dobot. Ami nagyon kiáll az a dobborda. Nem tudom minden mosógépnél ilyen dobborda van-e.


Ariel mosóport szoktam használni. Azt nem tudtam, hogy mennyiség is számít, erre akkor oda figyelek, inkább többet raktam, mint keveset.

2023. jún. 15. 12:13
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt gép ami állandóan kilyukaszgatta a pólóimat, nem hiszem hogy a mosószer mennyisége okozná
2023. jún. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!